Smrtonosná zbraň 3 (1992)

Slušná podívaná moje oblíbená scéna kdy Riggs učí partáka Murtaugha otočku.

Street Fighter: Poslední boj (1994)

Tak tahle filmová adaptace na počítačovou hru celkem dobrá oddychovka. Pěkné spestření je Kylie Minogue mimochodem Van Damme ji naučil pár dobrých cviků za své krásné pozadí. Musím dodat, že Raul Julia zde drží hodně film nad vodou. To, že to hrál ve svý smutný a poslední fázi svého života, tak zde jako generál Bison exceluje naprosto fantasticky.

Mortal Kombat 2: Vyhlazení (1997)

Oproti jedničce opravdu dost slabéééé.Konkrétně i to zpracování celého filmu a vůbec charakteristika postav je tam úplně mimo.

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995)

Dobré filmové zpracování oblíbené počítačové hry.Je tam určitej styl to je fakt a Christopher Lambert v jedné ze svých nejlepších rolí.Musím podoknout, že Bridget Wilson představitelka Sony Blade je velmi sexy.

Ctihodný občan (2009)

Pekelně dobrý film svižné, vypočítavé zkrátka slušný thriller.Výborný Butler psychopat plným právem.

Thor (2011)

Žádnej zázrak to nebyl!Jinak Chris Hemsworth byl celkem sympatickej.

Superman se vrací (2006)

Tak po pravdě, dlouho jsem vyhlížel Supermanův návrat. Bryan Singer mě dal, dar z nebes. Něco jako nekonečná Super energie, která mě vždycky hodně utužovala a motivovala. Po celou dobu příběhu jsem se nechal unášet krásnou komiksovou jednoduchostí a starým dobrým způsobem, který je dnes, ale už trochu víc zadupávána do země právě různými X-meny, Batmany apod. B. Routh hraje přesně tak, jak se na superhrdiny patří. Co se týče K. Spaceyho, ten si dává Luthora opravdu excelentně. Kolikrát je i temnější a agresivnější jak Gene Hackman. Singer a jeho cit pro vyprávění, funguje u Superman Returns naprosto báječně. Takže si touto prací splnil svůj sen. V neposlední řadě, musím vyzvednout i fenomenální hudbu Johna Ottmana, který vykřesal čistokrevnou supermanovskou hudbu, která funguje báječně i v dojemnějších scénkách. Ve finále nemůžu zapomenout ani na tradičně klasický červenomodrý oblek, který působí nekompromisně, odhodlaně a mohutně. Podobný jako měl Ch. Reeve, absolutní gentleman, kterému podlehne jakákoliv dáma. Báječné filmové kouzlo, které se nikdy nezapomíná.

Iron Man 2 (2010)

Nudil jsem a přišlo mě to k smíchu.Tragickééé opravdu o ničem.

Green Lantern (2011)

Moc mě to nezaujalo ale celekm slušná zábava celý film!Ryan Reynolds se celej hodil do této role.