Jedlíci aneb Sto kilo lásky (2013) odpad!

Skutečně nablbá a naprosto degenerující česká srágora v podání slabě vyvěrajícího Magnuska. Cháru znám od vidění, na Novém Hrádku jsem prožil čás svého dětství. Ve finále kdyby aspoň jeden z těch tlustoprdů, dokázal něco vypotit a nějak namotivovat dnešní lůzerskou generaci. Jenže ani prd, místo toho zazněla jen hromada bezduchých až dětinských dialogů. Nevděčně nevyzrálej bullshit.

Trestní rejstřík - Carla (2024) (epizoda)

Pěkný finále. Snad se brzo dočkáme, druhé řady. Hegarty je opravdový pekelník.

Temný případ - Part 6 (2024) (epizoda)

Tak mám pocit, že tohle skuhrání na csfd se už těžko spraví. Když už jde o detektivku, tak do toho nebudou srát nějaký sci- fi srágory přece. Atmosféra byla celkem přijatelná.

Tašunga (1996)

Krásně zasněžená Aljaška a patřičně silný příběh. Tashunga je jeden z nejlepších snímků Lamberta.

Trestní rejstřík - Včelí úl (2024) (epizoda)

Krásně se to zvedá a utahuje. Výtečná atmosféra, uvidíme co Hegarty dál vypotí. Pro June, palec nahoru.

Trestní rejstřík - Kluk v parku (2024) (epizoda)

Po třetím díle se cejtím napjatej jak vysoce funkční guma od trenclí. Jsem zvědavej jak se seriál, bude ubírat dál.

Star Trek: Nová generace - Schizofrenik (1989) (epizoda)

A tak paní smrtce, vyfouknu její triumf 😄Jeden z těch nejnapínavějších dílů. Samozřejmě nemohu zapomenout i na dobrý výkon Brenta Spinera alias nadporučíka Data 🖖

Země policajtů (1997)

Klasickej thriller o nevděčné zkorumpovanosti slaboduchých a chamtivých fízlů. Vcelku příjemná podívaná.