• Krátkometrážní

Čingischán (1965)

Vidno ze ten film uz ma svoj vek ale ovela viac mi vadilo ze najznamejsieho mongola v historii hra niekto kto nema mongolske absolutne nic, mozno akurat tak odtien. Cinskeho cisara hra clovek co nema nic spolocneho s cinanmi...atd.

Stalo se (2008)

„Ak by vyhynuli včely, svetu ostanú štyri roky života.“ Albert Einstein

Soudný den (2008)

Velmi dobre! Uprostred realneho sveta umiestnenay dalsi, ako keby post-apo svet, kde proti sebe stoja kanibalski punkeri a rytieri, proste sialenstvo :D otrok v latexe tiez zaujimava postavicka :D

Americký zločin (2007)

"Don't worry Jennie. Mamma's just teaching her." White trash v akcii.

Nevinnost (2011)

Zabavnejsia bola prva cast a patranie co sa stalo a co nie. Ale aj rada do zivota typu: "Nikdy nevies kto v tvojom okoli je ako naruseny a s kym vlastne zijes." mala nieco do seba.

Angel-A (2005)

Zaujimave zobrazenie anjela. Dobre sa to pozeralo. Skoda ze ten koniec bol taky predvidatelny a cely taky...no proste taky aky bol.

Logan: Wolverine (2017)

"Nature made me a freak. Man made me a weapon. And God made it last too long." Skvelá koncovka velikána. Laura bola úžasná. Už pri predošlých X-menoch som sa čudoval prečo sa tam X-23 ešte neobjavila.

Konzultant (2013)

"Men are attracted to flawed women, too, of course, but their illusion is that they can fix them. Women don't want to fix anything. They only want to be entertained. The truth about women is you can do anything to them except bore them."

Pařba na třetí (2013)

Stu: Vies vobec co sa tu deje? Alan: Ano viem. Phil robi vsetku pracu, ja som jeho asistent a ty tu postavas ako idiot.