Koule (1998)

Čtyři hvězdy především za téměř bezchybnou první polovinu. Druhé polovině tak nějak dochází dech, ale stále se mi film líbil víc než třeba Propast.

Farinelli (1994)

Budu v menšině, ale pro mě byl tenhle film velkým zklamáním. Až na Händela nesympatický cast, především bratr Riccardo. Farinelli celkem sympatický, ale s nepravděpodobným sexuálním apetitem a jako kastrát by ve svém věku už byl zřejmě mnohem zženštilejší a oplácanější. Bohužel mě nezaujala ani hudba a celé jsem to dokoukala s přemáháním. Dvě hvězdy, ale přesně nevím za co.

Návrat do Cold Mountain (2003)

Zase jednou čistých 5 hvězd! Tomuto snímku jsem se, nevím proč, hrozně dlouho vyhýbala a konečné setkání bylo nakonec stejně silné jako setkání Inmana s Adou. Nádhera a Philip Seymour k tomu ...

Pět dní jednoho léta (1982)

Čtyři hvězdy především za zajímavý pohled na horolezectví ve 30-tých letech, nádherné, ale drsné Alpy a život v horské vesnici. Příběh strýc-neteř mi přišel dost zkratkovitý, chybělo mi více emocí v tom, co je vlastně tak táhlo k sobě. Ale herecké obsazení je sympatické a Betsy Brantley to moc sluší.

Krvavá svatba (1981)

Jak se mi Carmen líbila, tak tohle mě regulérně uspalo. První cca čtvrtina slibná, tanečníci umí a hudba skvělá, pak ale pro mě poněkud nudné.

Čtyři z tanku a pes (1966) (seriál)

Nostalgie jako blázen, znala jsem nazpaměť knížku i seriál, takže nemůžu jinak :o

Riskni to s Polly (2004)

Dívala jsem se z nostalgie kvůli Philipovi a nakonec jsem brečela i smíchy. Americké (romantické) komedie jsou pro mě málokdy koukatelné, ale jakmile jsou na csfd v modrých, jdu do nich a tady to opět vyšlo. Skvělá záležitost!

BloodRayne (2005)

Překvapuje mě, že tu tenhle film není alespoň v modrých, protože dle mého není vůbec špatný. Chystala jsem se právě vypnout telku, ale kvůli úvodním titulkům zrovna s Billy Zanem jsem tomu dala šanci a nelitovala jsem. Děj má tempo a spád, které postrádá leckterý film s červeným hodnocením, slušné akce, koukatelné řežby a nakonec i sympatické obsazení. Já se bavila, takže 5 hvězd. Přehnaných, ale tolik odpadů si tohle dílko nezaslouží.

Planina v ohni (2008)

Už dlouho jsem neprobulela závěrečný titulky. Jeden ze silných, těžkých filmů, které je občas potřeba si dát ...