Gamer (2009)

To byla zase jednou blbost. Ale chvilkama jsem se přistihla, jak na to tupě zírám, takže nějakej efekt to asi mělo. Pár vizuálně úchvatných scén, ale jinak zklamání, které nezachránil ani Butler. Úplné vypnutí mozku při sledování nutností.

Krása na scéně (2004)

Zajímavý, netradiční příběh, charismatický hrdina, přesto se mě to emocionálně nedotklo tak, jak jsem čekala. Ač jsem váhala i nad čtvrtou hvězdou, jsou to nakonec bohužel jen příjemné 3.

Patnáctka z Paříže (2008)

Moje hodnocení tady bude vyčnívat, ale jakožto rodič náctileté, blížící se k uvedenému věku, jsem se celou dobu bavila. Dívaly jsme se spolu a každou chvíli jedna nebo druhá pronesla "to je přesný". Podáno s francouzskou lehkostí, šarmem a nadsázkou - Francouzi pořád umí.

Hříšné noci (1997)

Vůbec ne špatný film, jehož kvalita bohužel poslední hodinu klesá až k hollywoodskému happy endu. Kromě Wahlberga jsem obsazení ostatních rolí dopředu neznala, takže příjemným překvapením pro mě byl Philip S. Hoffman.

Dveře dokořán (2006)

První třetina slibná a to je bohužel tak všechno. Vztah Willa s Amirou mě vůbec nepřesvědčil, žádná chemie ani jiskření. Mám obecně problém s dětským a téměř neustále jako by nešťastným výrazem Juliette Binoche, tak možná proto. Ještě tak normálně se choval Williho parťák, i když, zamilovanej do černošský uklízečky ... no nic, prostě víc jak dvě hvězdy nemůžu dát a ty jsou za Robin Wright, Juda a londýnské reálie.

Kokain (2001)

Film nebyl špatnej, ale závěr, kdy George "celej život rozdával svý srdce na všechny strany", tak za to víc jak 2 hvězdy nemůžu dát. Jinak by to bylo za slušný 3.

Noci v Rodanthe (2008)

Díky kladnému hodnocení zdejší menšiny jsem shlédla tenhle film. Naprosto neočekávaně mě tenhle spíš evropskej než americkej snímek totálně emocionálně vyždímal. Krásnej filmovej zážitek pro ty, kterým má co říct.

Anna Karenina (2012)

Pro mě opět jedno z dalších zklamání. Oceňuji nápad s kulisami, hudbu, kostýmy a příběh Levina a Kitty, který mě oslovil daleko víc než samotný příběh Anny. Keiře to slušelo, až na její občasné křečovité úšklebky, ale v druhé půlce už mi spíš lezla na nervy. Chvílemi mi to, bohužel, připomínalo Moulin Rouge. Slabé 3 hvězdy.

Příliš krásná (1989)

Film jsem původně chtěla odepsat po prvních minutách. Dala jsem mu druhou šanci a některé momenty mě tak zasáhly a oslovily, že jsem ho musela dokoukat. Kvůli přece jen zvláštní formě pojetí jsem chtěla dát maximálně 3, ale konec mě donutil zvýšit na 4. A hudba úchvatná ... "Nechceš pustit Schuberta? - Ty máš?"

Na divoké vlně (2012)

***** protože: * režie * kamera * příběh * herci * soundtrack