Nesnesitelná lehkost bytí (1988)

Moc jsem od filmu nečekala, takže mě spíš překvapilo, že to nebylo až tak špatné. Juliette Binoche mi připadala chvílemi jako dítě, asi to měla být její role, ale lezla mi tím poněkud na nervy. Přesvědčivá Lena Olin, Day-Lewis mi nevadil, no a rolička Stellana se mi líbila moc :) Chvilkami jsem usínala, ale zajímalo mě jak to dopadne, takže mě to asi zaujalo. Hodnocení průměr.

Zorro (1975)

Čtyři hvězdy čistě jen z nostalgie, protože jsem na tomhle filmu vyrostla. Dnes už bohužel vzhledem k naivnímu pojetí pro mě nekoukatelné :o

Bimboland (1998)

Pro mě překvapivě zábavná, francouzská oddechovka. Na Gérarda jsem se těšila, ale nakonec mě v téhle roli nějak nebral, možná měl dostat více prostoru nebo ho mohl klidně hrát někdo jiný ...

Henry a June (1990)

Něco fungovalo, něco skřípalo a něco nefungovalo vůbec. Ale stejně ve mě tohle dílko nakonec zanechalo dojem na 4 hvězdy, z toho jedna z nich je za Paříž, které ale mohlo být mnohem víc. Jinak zajímavé vidět Richarda E. Granta v nezvyklé roli.

Než ďábel zjistí, že seš mrtvej (2007)

Už ani nepamatuju, kdy naposledy mě dvě hodiny sledování filmu takhle vyšťavily. Konec mi sice přišel trochu uspěchanej a otevřenej co se Hanka týče, ale jinak naprosto čistejch 5 hvězd. Moje babička říkávala, že čert vždycky s**e na větší hromadu a tenhle film to potvrzuje na 100%.

Vatel (2000)

Netradiční výpravný historický pohled aneb co v Angelice nebylo. Ač Uma byla krásná a kulatý Depardieu sympaťák jako vždy, emoce ve mně vyvolali snad jen chudáci ptáci. Bohužel, víc jak tři nemůžu dát.

Stepfordské paničky (2004)

Překvapivě inteligentní a zábavné, navíc skvěle zahráno všemi herci. Fakt jsem se bavila, takže zaslouženě za plný počet.

Ženy v pokušení (2010) odpad!

Pokusila jsem se, ale fakt se to nedalo. Jak to mohl někdo vydržet v kině???

Šestý smysl (1999)

Míň než pět hvězd za pointu prostě dát nejde ...

Zapomenutý ostrov (2008)

Jako dítě bych kdysi asi byla nadšená, teď jsem jen chtěla vidět Butlera, ale nedalo se :))))) Vypadal sice dobře jako vždycky, ale jinak ... až jsem se divila, že se do toho nechal naverbovat. Pro menší děti neškodné, pro starší a dospělé už poněkud nestravitelné :o