Běžící muž (1987)

Za atmosféru 80-tek, kombinézy a Arnieho :)

Gigolové (2011) (seriál)

Když vidím ty jejich klientky, tak taky váhám, nakolik to je reálné. Nedovedu si představit, jak se pak můžou zase objevit na veřejnosti??? Na druhou stranu, v Americe je možné všechno, takže asi proč ne. Občas je sice většina záběrů jen na Las Vegas, ale když ... Jimmy ... kvůli němu ... prostě ... musím ty čtyři hvězdy dát :)))

Můj život v ruinách (2009)

Nečekaně milé překvapení. Osvěžující komedie ve stylu Účastníků zájezdu, která mi prosvětlila deštivé podzimní odpoledne a kterou si příště rozhodně dám znovu.

Kriminálka Staré Město (2010) (seriál)

Hodnocena druhá řada. Už dlouho mě nic z tuzemské produkce takhle nepřitáhlo k obrazovce.

Gravitace (2013)

Viděno v IMAXu. A jen 5 hvězd na ohodnocení je málo. Víc psát netřeba ...

Podfukáři (2013)

V polovině filmu jsem uvažovala i o odpadu, od kterého tuhle slátaninu zachránila jen moje slabost pro Woodyho. Většině tu vadil konec, ve mě kupodivu naopak vykřesal špetku emocí, ale za to asi stejně mohla jen ta Paříž. V kině nás bylo 7, do konce vydrželo 5 :o

Líbáš jako ďábel (2012)

Jedničce jsem se vyhnula, tomuto dílu se v autobuse na zájezdu vyhnout nedalo. Naštěstí, protože jsem naprosto nečekala, jak se nasměju. Příjemné překvapení! Pátá hvězdička je na podporu českého filmu.

Rok ďábla (2002)

Nohavicu znám, nicméně nevyhledávám, ale tohle bylo absolutně neočekávané překvapení. Jedním slovem nádhera ...

Babovřesky (2013)

Další Slunce, seno, ... to není, ale rozhodně lepší než Kameňák, který se mi nelíbil. Děj trochu nevyvážený, ale většinou se kino opravdu bavilo a to v něm rozhodně neseděli "buranští diváci", jak je tady taky možné se dočíst. Někdo psal o přehrávání Jany Synkové, pro mě naopak celý film stojí na jejím hereckém výkonu. Film za ***, čtvrtá a pátá hvězda jsou za pozitivní náladu, která mi zůstala celý večer, takže za mě jako odpověď všem, co tady vědomě snižují téhle komedii hodnocení odpady - pane Troška, díky!

Milenci a vrazi (2004)

Dobrá znalost předlohy nutností, ale zároveň nutnost nesrovnávat! Zfilmovanou, podle mého názoru na plátno nepřevoditelnou předlohu, jsem si nahrávala s despektem s tím, že to po pár minutách vypnu. Nakonec se mi to překvapivě líbilo moc. Bylo tam všechno a přitom od všeho jen trochu, výborné herecké obsazení, zdařilé dobové reálie, naprosto skvělý soundtrack a hudba Karla Svobody. A Marko Igondu mám v hlavě ještě teď :o