Star Trek (2009)

Lidi tam se hrozně rychle pohybují a dost se tam toho děje. Ale má to nějaký smysl? Ztezi!! A jestli jo, tak to strašně nudí! A čím je to jako víc vzrušující, tak to nudí víc. S malým dodatkem, že pan Pine je teda extra nesympoš.

Den idiotů (1981)

Asi jsem sem průběžným sledováním komerčních sraček stal neschopným sledovat tyhle věci

Podezření (2022) (seriál)

Scénář je vlastně o ničem. Nezvládne víc než že nesympaticky lidi to Maj blbý. Na nějaký vedlejší příběhy nebo logiku vývoje případu před soudem můžete zapomenout. I když se úspěšně vyvarovava českých blabolivych diaiogu. Meliskova je ale boží a kvůli ní to stojí za to. A vyron citu přeloženy do monologu: "chcete vajíčka? Dojdu pro krabičku!", by se mohl stát českou klasikou!

Kapky (2022)

O čem to do prdele bylo. Nezajimavy děj, nezajimave postavy a radoby sokujici finale. Totalni blbost a time waste.

Akce Bororo (1972)

Jako prtě jsem to viděl a přišlo mi to tajemný a úžasný. Ted na stary kolena jsem si chtel potvrdit, ze to nebude bohvie co. Po prvnich 20 min se mi pred tim nechce dal travit čas. Nicméně jsem neskoncil vcas a musel uvidet scenu s rozhalenym chlupatym Matyasem a jeho zasnenym vyrazem. Blee.

Obnažené (2022) (seriál)

Prvni dve tretiny nemaji chybu a je to velka legrace. Konec trochu uz nestiha, ale i tak je to velka pohoda.

Příběh (2018)

O tom, proc se dlouho mlci!

Hanba (1968)

Ze zacatku je to nezvykle a i na Bergmana dost nudne. Pak si rikate ok, dostal tam ten pocit bezmoci jedince ve valecnem konflitku, ale pak se nam i postavy zacinaji docela vyvijet ...