Sami - Jenny (2021) (epizoda)

Jujky, to byl ale protivný hlásek :) Díky tomu slabému erotickému náboji to bylo lehce zajímavější, než na kolik to skutečně vydalo.

Sami - Sasha (2021) (epizoda)

A konečně alespoň trochu dobrý zářez. Ne, že by to bylo kdo-ví-jak skvěle napsané, tam se s touhle sérií asi nedostanem, ale zahrané výborně a konec byl takový pěkně dickovsky depresivní.

Sami - Peg (2021) (epizoda)

Diva Helen Mirren letí do vesmíru. A prdí. To není dehonest, to je popis toho, o čem vypráví. Celkově je ta postava napsaná tak prachbídně, že jsem ji měl dost po pěti minutách, a to Helen pokládám za vynikající herečku. Navíc použít Space Oddity pro tak mdlé dílo je skoro zločin.

Sami - Tom (2021) (epizoda)

Mackie je o několik řádů lepší herec, ale dialogy bohužel nikdo nevylepšil. Těm větám nešlo vůbec věřit.

Sami - Leah (2021) (epizoda) odpad!

Co je horší než jedna Anne Hathaway? 3 Anne Hathaway! Její styl hraní mi vůbec nesedí – nevím jestli někdo ze současné scény přehrává víc než ona. Nejhorší tu ale byly řádky. Tuze špatně napsáno. Tuze.

Settlers (2021)

Letošní už asi 17. naprosto zbytečné rádoby SF. Kdyby tam ti lidé spolu mluvili a psychoticky se nevraždili, bylo by za 5 minut hotovo a my byli ušetřeni téhle hromady...

Tides (2021)

Proč se točí takovéhle... věci? Z hlediska fyzikálního i biologického ten film nedává sebemenší smysl. Nebo si vážně myslíte, že by v tom ekosystému žily buclaté děti? Čerstvé tkaniny, se kterými se dokonce plýtvá? Ale no tak... :) Asi bych ale i dal dvě za atmosféru a kamerový um, ale pak Iain Glen tak samoúčelně zastřelil tu paní na platformě a mně se ohledně tohoto snímku rozutekly všechny iluze.

Better Start Running (2018)

Jeden z těch nikdy nepovšimnutých malých-velkých festivalových klenotů pro radost, co prostě uhranou a zaryjí se hluboko do paměti. Analeigh Tipton a Jeremy Irons jsou navíc k tomu standardně perfektní!

Vše je pravdivé (2018)

Vynikající setting a vynikající herci. Škoda poměrně mizerného scénáře, téma bylo mnohokrát nosnější.