Unconditional (2012)

Pribeh o mlade zene, ktera se po ztrate sveho milovaneho manzela, rozhodne opustit svuj zivot take ...avsak v poslednich vterinach pred spachanim sebevrazdy ji do zivota vstoupi nahodna udalost a pribeh pokracuje dal. :) ...Takovych filmu uz tady bylo...ale proc ne? Treba prave jeden z nich dokaze nekterym lidem pomoci najit to, co po ceste zivotem davno ztratili. A jak rika Lynn Collins v zaveru filmu - ze i kdyz bourky v zivote neodvratne prichazeji, tak i v tehle bourkach, v dobach, kdy se citis nejosamelejsi, nikdy nejsi doopravdy sam.

Noe (2014)

Ach jo, 20 let mi chutnala stejna cokolada a ted do ni nekdo pridat absolutni horkost...WTF Mr Aronofsky?

Nejvyšší nabídka (2013)

Po filmu "The Legend of 1900" jsem byl mile prekvapen a rozhodnut, ze se musim na Tornatoreho veci vic soustredit.. Bohuzel jsem po case nejak zapomnel a Giuseppeho jmeno snadno prehlizel. "Nejvyssi nabidka" mi ale opet pripomnela skutecnost, ze tady nekdo toci filmy, ktere navenek sice pusobi tak trochu znudene, avsak v samotnem jadru a dusi pribehu je neco,co dokaze podat divakovi opravdu silny zazitek.

13 hříchů (2014)

parada...namet a scenar byl fakt dobrej napad! Pocatecni ukoly mi pridali zvedavost co bude dal a jak to dopadne..ale konec byl rychle odbitej a ne zas tak prekvapujici.. Kazdopadne, sezrat mouchu je jasna volba :)

Fargo (2014) (seriál)

priznivci bratru Joela a Ethana Coenovych vubec nemejte strach ze by se tady neco posralo...naopak! Adam Bernstein pokracuje a je to pecka!

Ghajini (2008)

Ach jo, moc rad bych dal 4 hvezdy, protoze film jsem si prijemne uzil a jak uz psal Tony.cs, vlastne jsem se dival na dva filmy najednou, coz byl dobrej napad ve scenari a to ze ma film pres 180 minut, vubec nevadi, ale ty videoklipy!! grrrr, hruza! Tim jste mi to opravdu pokazil pane Murugadoss, takze priste vystrihat hitparadu a bude to ok :) jinak Vendeta super!

Hurá do basy (2006)

Nic trapneho, ale ani nic ohromujiciho..kazdopadne pokud mate chut na oddychovou a lehce smesnou komedii z prostredi kriminalu, urcite doporucuju podivat se na tenhle pribeh, protoze az uvidite Willa Arnetta a jeho nasranej oblicej, pocurate se smichy :D

Neopouštěj mě (2010)

Uz jsem tenhle film hodnotil jednou a dal jsem 4* ..dlouho jsem nad celym pribehem premyslel a musel jsem to videt znovu. Kazdopadne po druhem shlednuti, jsem pochopil, ze podle meho hodnoceni v mem profilu, je to film na ktery urcite nikdy nezapomu, takze 5 :)

Twin Falls Idaho (1999)

...dva osamocene dolary, spojene v jednu dvoudolarovou bankovku zdvojnasobuji jeji hodnotu. Roztrhni ji na poloviny a nebudes mit dve jednodolarove. Bankovka ztrati vsechnu svoji hodnotu. Sila je ve spojeni dvou. Potrebuji jeden druheho aby mohli zit jako jeden...