Divoká stvoření jižních krajin (2012)

Cely vesmir stoji na tom, jestli vsechno do sebe spravne zapada. Umite-li pospravit rozbitou soucast, vsechno bude zase jako driv.

Seznam smrti (2011)

Me se to libilo. Hned uvodni scena u vecere je pro me herecky zahrana uplne super a cloveka jen tak nenecha odejit uz jen pro to, aby se dozvedel, proc se to vlaste jmenuje "Kill List" :) .. potom najednou celej ten pad filmu do necekanyho brutalniho stinu najemnych vrazd...sice docela masakr a presto ze jsem kolikrat fakt zatnul zuby, tak me to chvilema i vtipne pobavilo :) Ben Wheatley je pro me zatim neznamy clovek, ale urcite mu dam dalsi sanci a abych nezapomel, treti hvezda je urcite pro kameru!

Hrob světlušek (1988)

starej krasnej pribeh kterej cloveka prinuti vazit si zivota kterej mame

Vzpomínky na lásku (2004)

Neco co cloveka zasahne do srdce a jen tak se rana nezahoji... Jeden z nejsilnejsich zazitku, ktery jsem si po 3 letech zopakoval a zapusobil na me stejnym dojmem jako tenkrat. ..nemam slov.. 10/10

Klukanda (2011)

Boys Don't Cry - pocatek

Děti noci (2008)

pribeh, ktery kazdy z nas vidime vsude kolem nas.. Ale nic zvlastniho, nic k zamysleni... dve hvezdy pro Marthu Issovou a Jirku Madla, to je vse

Život je krásný (1997)

dokazete si predstavit, ze se prave nachazite v tom nejvetsim pekle a po celou dobu co tam jste, si myslite a verite, ze jde o pouhou hru, ve ktery muzete vyhrat vec, ktera pro vas znamena radost? Tak presne tenhle darek, dal Roberto Benigni malymu chlapci, ktery veril a prezil. Myslim ze jedno z nejlepsich veci od Benigniho a jedno z nejlepsich veci vubec.. Film plny humoru, ale zaroven smutku. Videl jsem ten film asi desetkrat a pokazdy si reknu: i kdyby bylo nejhur, zivot je krasny. Diky Roberto!

Vyměřený čas (2011)

Andrew Niccol opet nezklamal! mam proste ty jeho sci-fi pohadky rad! ..kazdopadne kdyby se delo neco podobnyho opravdu, tak by to asi vypadalo na svete trosku jinak...bylo by toho zlocinu mnohem vic, protoze clovek by v tu chvili udelal pro svuj zivot asi cokoli...a kazdej. No nic, davam body za napad, rezii a hudbu! btw co by jsi delal(a) s poslednima minutama zivota??? ha :)

Bellflower (2011)

Ja jsem spokojenej. Co jsem ocekaval, to se splnilo. Jeden z dalsich nezavislych filmu, ktery ma (jak ja rikam) telo i dusi. Telo - je dobre napsanej scenar, kamera, rezie, super hudba. Duse - je pribeh, ktery v kazdym z nas neco zanecha, nebo ve kterem obcas clovek najde sam sebe. Evan Glodell ma u me urcite body! Jen tak dal! btw: fuuuuuuuj kdo by sezral ty cvrcky?? :)

...a spravedlnost pro všechny (1979)

Myslim, ze po shlednuti jakehokoli filmu z prostredi soudniho liceni, si kazdy z nas polozi otazku: existuje tady nekde jeste spravedlnost? Dnes totiz kazdy clovek, tak jako pravnik nebo soudce mysli na uspech, penize, vitezstvi... Al Pacino v roli mladyho pravnika, ktery si nasi otazku polozil nekolikrat...a co si vybral za odpoved? "ANO" spravedlnost existuje, jen nekdy musime zapomenout na vitezstvi.