Sociální síť (2010)

Tento film se mi velmi líbil, poněvadž zobrazuje životopis Marka Zuckerberga a jeho myšlenku, jak vlastně vznikl dnes již dobře známý Facebook. Celý děj se mi velmi líbil, protože byl dobře zpracován a byl srozumitelný.

Grand restaurant pana Septima (1966)

Jedna z klasických komedií, kde hraje Louis de Funès hlavní roli. Tato komedie je velmi vydařená stejně jako ostatní komedie s Louis de Funèsem. Zažijete opět mnoho humoru, kterému napomáhá František Filipovský.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Velmi zdařilá animovaná pohádka z ruské produkce. Co víc dodati. 5 hvězd

Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

Tato úžasná komedie s Luďkem Sobotou v hlavní roli nemá žádnou chybu! Z této komedie si pamatuji slavné hlášky, které tu a tam slýchávám.

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Tato komedie se stala nesmrtelnou legendou ze které si pamatuji mnoho slavných hlášek. I když jsem tuto komedii viděl, již mnohokrát, rád se podívám znovu.

Schindlerův seznam (1993)

Tento snímek, jenž režíroval Steven Spielberg je bezpochyby dokonalý. Film má velmi strhující děj, který na Vás velmi zapůsobí. Tento film je pocta Oskaru Schindlerovi, který zachránil více než 1000 židovských životů.

Kam se poděla sedmá rota? (1973)

Geniální komedie z prostředí druhé světové války, kdy se tří francouzští vojáci odtrhli od své roty a byli nuceni vydat se vlastní cestou. Během cesty se však přihodí různé nepříjemnosti, které jsou nuceni řešit. Velice se mi líbí francouzský humor, který filmu dodal mnohem více. Ve filmu hrají uznávaní herci. Nejvíce se mi však líbí herec, který hrál postavu Pithiviera.

Alenka v říši divů (1951)

Toto je má nejoblíbenější animovaná pohádka, která nemá žádnou chybu. Skvělé animace, postavy, zvuky a hudební doprovod.

Vetřelci (1986)

Velmi vydařené pokračování Vetřelce, které má na svědomí dokonalý režisér James Cameron. Opět skvělá atmosféra jako u předchozího dílu, opět hvězdné obsazení a skvělá zvuková kulisa. Proto opět plný počet.

Vetřelec (1979)

Film Vetřelec, je opravdu vydařený horor, který Vám i po tolika letech nažene husí kůži. Atmosféra v tomto filmu je vskutku bravurní, která je navíc dokonale podkreslena zvukovou kulisou. Za mě plný počet.