Milionový závod (2001)

V jedné větě by šlo napsat, že se jedná a běžnou průměrnou komedii a nebýt Rowana Atkinsona, tak by tento film dopadl hůře.

Total Recall (1990)

Tento film je na svojí dobu určitě klenot a to díky především vizuálním a zvukovým efektům, které byly ve filmu použity. Navíc v hlavní roli Arnold Schwarzenegger, takže jistá záruka toho, že film bude kvalitní, plný akce a adrenalinu.

Takoví normální zabijáci (1994)

Tak tento film se mi velice líbil a to z mnoha důvodů. Ve filmu mě zaujaly scény, které byly doprovázené vydařenými animacemi. Líbil se mi taky soundtrack, který byl ve filmu použit. Děj nebyl až tak vydařený a myšlenka, že dva zabijáci zabíjí na potkání pro radost je velmi otřesná. Nicméně to je to, co lidé chtějí vidět ve filmu. Násilí, drogy, sex atd.

Barbar Conan (2011)

Po zhlédnutí tohoto filmu jsem měl velice smíšené pocity. Nevěděl jsem, zda to bylo tak dobré, nebo tak špatné. Nakonec jsem se rozhodl pro vyšší hodnocení a to hlavně kvůli hlavnímu hrdinovi, protože Jason Momoa se podle mého názoru na tuto roli velice hodil a předvedl slušný herecký výkon. Nicméně děj není nikterak zajímavý a ve filmu není něco, co by jste si po vyslovení Barbar Conan představili.

Telefonní budka (2002)

Vynikající film, který Vás osloví svým psychologickým dějem a doslova Vás nepustí si někam odskočit. Tento film je velice výjimečný, protože se veškerý děj odehrává na jednom místě a to právě v telefonní budce. Zprvu jsem si myslel, že to nemůže být ani trochu zajímavé, ale po zhlédnutí celého filmu jsem usoudil, že jsem se zmýlil. Tento film doporučuji s klidným svědomím všem.

V pasti (2005)

Podle mého soudu velice vydařené dílo. Film má velice vydařený psychologický děj, který ještě umocňují parádní herecké výkony.

Walk the Line (2005)

Tak na tento film jsem se velice těšil až ho uvidím, poněvadž jsem byl zvědav, jak se Joaquin Phoenix zhostí role a vžije do kůže Johnnyho Cashe. Myslím si, že se mu to celkem povedlo. Je pravda, že Johnny Cash je ve filmu vylíčen jako alkoholik, "feťák" a bůhví, co ještě, ale jedná se o životopisný film, kde se autoři rozhodli zaměřit na J. C. a na jeho soukromí život. Pravdou ovšem je, že Johnny Cash změnil vývoj americké hudební kultury. Ve filmu znějí legendární písně od J. C. jako např. I Walk the Line, Folson Prison Blues nebo Ring of Fire.

Armageddon (1998)

Tento katastrofický, místy dojemný film, který nese název Armageddon je povedený a není snad nikdo, kdo by tento film neznal. Ve filmu navíc hraje Bruce Willis, Ben Affleck a další herci, kteří podali slušný výkon. Navíc kdo by neznal soundtrack užitý ve filmu od Aerosmith - I Don't Wanna Miss A Thing.

Armáda temnot (1992)

Tento film je zábavný od začátku až dokonce. Sam Raimi se rozhodl to pojmout v jiném stylu a celkem se mu to povedlo. Sice už nemáte nepříjemný pocit, jak z předchozích dílů Evil Dead, ale za to se dobře pobavíte. Ve filmu je užito mnoho vizuálních efektů, které vypadají vskutku dobře a na tehdejší dobu to bylo určitě něco nevídaného.

Andělé a démoni (2009)

Podle mého soudu, je tento film povedený. Film má děj, který je dynamický, a proto nehrozí, že by jste se u obrazovky nudili. Navíc v hlavní roli hraje Tom Hanks, což je uznávaný herec. Také hudba od Hanse Zimmera je skvělá a k filmu se dokonale hodí.