• Krátkometrážní

Frida (2002)

Krásný i ošklivý.Zábavný i nudný.Veselý i smutný...Takový je tento film,obrazy Fridy Kahlo i její život.Salma Hayek ve své životní roli!

Čelisti (1975)

Skvělý a nervy drásající horor,který i po třiceti letech z velké části vyvolává hrůzu.Po tomhle si jen tak zaplavat do moře nepůjdu...

Pasadena (2001) (seriál)

Seriál vás ze začátku chytne a nepustí.Jenže prvotně budované napětí časem vyprchá a seriál ke konci vyšumí do ztracena.Škoda, protože ze začátku to bylo skutečně napínavé.

Moulin Rouge (2001)

Takhle nějak si představuji prvotřídní Hollywodský muzikál. Díky tomuhle filmu jsem se (asi nejen já) zamiloval do Nicole Kidman. Spolu s Ewanem McGrogorem předvádí neuvěřitelný herecký, ale také pěvecký koncert. A Luhrmann režíruje, jak nejlépe umí. A i když na muzikály moc nejsem, hity jako "One Day I Fly Away" nebo "Come What May" mi z hlavy asi nikdy nezmizí.

Mumie (1999)

Na tomhle filmu se mi vždy líbila ona "indianajonesovská" atmosféra, díky které si Mumii pustím rád kdykoliv znovu. No možná i kvůli roztomilé Rachel Weisz..

Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004)

V porovnání s prvním dílem a knižní předlohou je to fiasko.V žánru romantických komedií se ale jedná o čistý průměr.Škoda, bylo tu zaděláno na víc...

Ulice (2005) (seriál)

Ulice je podle mně nejlepší "nov@cký" seriál vůbec. Jeho postavy jsou celkem uvěřitelné.Zahrané a natočené je to poměrně solidně.Navíc do seriálu můžete díky snadné orientaci naskočit takřka kdykoli.

Naprosto dokonalé (1992) (seriál)

Je to už nějaký pátek co jsem na tenhle seriál koukal,ale z paměti mi nezmizel!Tenhle zatraceně vtipný seriál u nás doma doslova zkultovněl.Některým hláškám se směju dodnes.A to se mi u seriálů nestává tak často.

Duše jako kaviár (2004)

Tento film se trochu minul žánrem...Je v něm tolik postav a příběhů, že by to vystačilo na seriál.Jinak je to docela dobře zahrané i natočené.Po druhé už bych to ale vidět nemusel.

Kill Bill (2003)

Tarantino má filmy rád a je to na něm taky znát!Krvavý vodopád nápadů a odkazů,který občas nedrží pohromadě není rozhodně pro každého,ale "Tarantinovce" nezklame.