Notting Hill (1999)

Pro tuhle romantickou komedii mám obzvlášť slabost. Julie je naprosto překrásná a ta šílená rodinka je fakt skvělá moc rád si to pouštím a prožívám tenhle neskutečný filmový zážitek znovu a znovu.

A-Team: Poslední mise (2010)

Docela dobrá akční podívaná, dobré herecké výkony a efekty. 85%

Rio (2011)

Jen pár vtipných scén jinak průměrné. Ale některé scénky byly povedené, zabaví to ale nic extra moc samby a to není pro mě

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Výborné filmové dílo, konec mě sice trochu zamrzel ale je to skvělé a fascinující, moc se to povedlo.

Škola života (2004)

Video které celkem vystihuje podstatu života, z papíru se nikdo nedozví o čem je život musí si to prožít sám, a i když bude člověk žít a zkoumat nikdy nepřijde na to co je smysl života či život takový podle mě je život je v některých částech našeho žití nefér jindy nabízí zase až moc, je skoro vyvážený jde jen o to jak se člověk narodí jestli nefér na konci bude šťastný pokud naopak bude zklamaný pokud by to chtěl změnit musí přijít na podstatu a zacílit své hodnoty, pak možná odhalí pravdu a změní svůj život. Pro mě velice inspirativní a k zamyšlení!

Manon sur le bitume (2007)

Mohlo to být v celku zajímavé na zamyšlení nad životem nakonec o ale bylo opravdu průměrné, a místy nudné. Nevím proč nominace na oscara ale jsou zajímavější věci.

Jednoho krásného dne u kadeřníka… (2004)

Filozofii mám rád ale tohle je spousta řečí pomalu beze smyslu je to jen homo lásce (nic proti nemám) ale mohlo to možná být natočeno lépe a se ženou.

O lhářích a mýtech (2011) (studentský film)

Průměrné nic co by mě strašně ohromilo tu bohužel není a schází tomu víc důvtipu.

Svolení (2004)

Tohle je naprosto geniální! Ten konec je prostě boží:)) Ohromilo mě to a naprosto od srdce jsem se zasmál.

Žlutý (2006)

Ztráta času bez špetky originality a naprosto zmršený nápad.