Speed Racer (2008)

Několik uživatelů v komentu uvedlo, že je film barevný... Můžu všem s hrdostí sdělit, že já si toho taky všiml! A teď konečně k filmu. Už dlouho jsem neviděl něco tak pěkného a zábavného na pohled, teda když vynechám dovádění opálených dívek na pláži. A taky to bylo hodně barevný. Všimli jste si?

Pěsti ve tmě (1986)

To jsem si zase jednou přeseděl prdel před televizí, a rád. Nemůžu si pomoct, ale Pěsti ve tmě mi připadají jako s cizinou srovnatelný (velko)film. Pravda, že Vašut a Nový měli boxerskou přípravu asi 14 dní před první klapkou. Laik ale jejich "neum" - ikdyž se s tím porvali moc dobře - nerozpozná a vlastně i takový Rocky byl absolutní antiboxer. Takže **** za to , že to byla vážně paráda + * za mé vlastnectví a vyjimečně povedený Český sportovní film

Až tak moc tě nežere (2009)

Tak trochu jsem měl dojem, že autor byl / a vlastně hodně nasraná scénáristka. Ovšem po 60 minutách se můj dojem pretransformoval na hodně nasraného scénaristu. A když začaly vykukovat ze spoda titulky a skoro všechno po hollywoodsku skončilo HAPPY dovedlo to naopak mě k pocitu nasrání

Max Payne (2008)

Když jsem si tu tak pročítal hodnocení, po jejichž přečtení mi připadalo, že většina zdejších uživatelů spáchala sebevraždu loupákem vraženým hluboko do krku, řekl jsem si, že srovnání a už vůbec jakoukoli spojitost s hrou úplně vynechám a budu se nevázaně kochat...Ale dá se kochat pohledem na bednu plnou sraček?

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Osobně mi v nové Aktě chybělo všechno, co z dobrýho filmu dělá dobrej film

Veřejní nepřátelé (2009)

Na Mannovy snímky mě nelákají hvězdní představitelé hlavních rolí, ale Mannova práce sama. Protože jedině on mě dokázal ,a to také díky digitální kameře, nabídnou autentické a surové příběhy bez typických klišé (vyjímka potvrzuje pravidlo). Jedině on mě vtáhl do výborných surových přestřelek, kde kulka opravdu trhá a zabíjí, a kde se hlavní hrdina nechová jako Neo - před kulkami neutíká, nevyhýbá se jim a nepostřílí víc lidí než dokázali svinský náckové zamordovat v koncentačním táboře. Mann je zkrátka můj nejoblíbenější režisér a jsem vděčný za každý jeho film 18.5.2010 Loupnu tam pět hvězd jako na All star game. Koukal jsem na to bez jakéhokoli očekávání dalšího Heatu nebo Miami vice (protože jsem to už viděl...) a výsledek byl mnohem sladší než jaký byl při prvním ochutnání - což je u chorvatskýho vína taky (pozn. red)

Bruno (2009)

Tak oproti Brunovi je Borat hodně slabě vylouhovaný kafe. Originální byl Cohen vždycky, ale tady je to u mě už trochu zá rámec vkusu. Ikdyž je Bruno povedený, tak těch drsnejch scén je na mě trochu moc (a to nejsem žádnej puritán). Nemůžete se mi divit, když behem 70 minut musel můj hetero mozek zpracovat mezidimenzionální kuřbu, "vrtulník", mluvící péro, živou-chlupatou obloženou mísu, sebeobranu proti černejm robertkům a konečně pořádnej rozhovor s Harrisonem Fordem... Sranda byla, ale drobet mě to zaskočilo

Paříž (2008)

Dá se tomu dát méně hvězd než 4? Že dá?! A co když k tomu přihodím Juliette Binoche....

Cotton Club (1984)

Stylisticky úchvatné, ale že bych to musel vidět dvakrát.... 3,5

Vůně ženy (1992)

Takové filmy jsou pro mě důkazem a zadostiučiněním, že to věčný vysedávání před televizí má smysl. Díky