U mě dobrý (2008)

Kdybych chtěl být originální, tak bych napsal:" ...je to česká variace na Dannyho parťáky" , ale já se zase jednou vykašlu na originalitu a napíšu odborně: Je to prostě další Hřebejkovka s plešatou Polívkou.

Muž a jeho pes (2008)

Seru na návraty všech Willisů, Stallonů, Van Dammů, Terminátorů a Superstar, i když je mám rád - vyjma "vy víte koho", protože se mi na plátno vrátil hrdina ze všech nejhrdinovatější - mon Bebel! A jestli příběh přišel někomu ponurý či depresivní, tak mě teda NE, páč mi srdce plesalo radostí nad tímto "comebackem"

Brutální Nikita (1990)

Po dlouhé době jsem překvapivě chytře investoval padesát korun a koupil si místo dvou piv kombinaci akčního filmu s krásnou ženou, který navždy změnil můj názor na čistící službu.

Pozor, vizita! (1981)

Fantastický Ruda Hrušínský mě přesvědčil, že ležet ve špitálu, sic nemocný zato vedle světáka Prepsla, je vlastně fajn

Stalo se (2008)

Po druhé ve svém životě jsem rád, že žiju v ČR (poprvé to bylo po Naganu), protože ať už svět mordujou teroristi nebo nasraná tráva, která už má dost toho, že si ji i ten největší patolízal usuší, zabalí do papírku a vyhulí, tak ani jeden z nich nemá páru, kde je ta naše malá prdel česká, plná piva a Klause. Narozdíl od USA se v podstatě nemusíme vůbec bát, teda až na to jak dopadnou volby.

Ulovit miliardáře (2009)

Prozraďte mi prosím jméno investora, který tohle zaplatil....Mám pro něj docela zajímavou nabídku

Volver (2006)

Nemůžu říct, že jsem se díval na film. Ne. Já sledoval Penélope. Naprosto uchvácen a fascinován každým jejím krokem, pohledem, úsměvem, nádechem a temperamentním vyjadřováním jsem prožíval něco nádherného. Neříká se tomu láska? Nebo spíš erekce?

Mlha (2007)

Brečeli jste, když DiCaprio mizel v hlubinách ledového oceánu? Jesli ano, tak se na Mlhu raději nedívejte jinak vás trefí