V hlavní roli já (2008)

Ten večer, kdy jsem šel do kina, byl plný krásných, příjemných, toužebných, voňavých a nádherných zážitků, ale bohužel (pro film ne pro mě) nikoli těch filmových.

Klepání na nebeskou bránu (1997)

V jádru povedená a zábavná gangsterka, kterou bohužel Jahn vyplnil "humornými" téměr parodickými scénami, které to celé těžce kurví.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Spielberg mě z gauče v obýváku na dvě hodiny přenesl do 2. světové války a já jsem se během toho celého představení kryl, střílel, poslouchal rozkazy kapitána Millera, pokusil se zabít svého spolubydlícího, protože je árijský typ, dělal si prdel z Apema a nakonec našel i vojína Ryana.

Magion (1984) (pořad)

Po ránu voňavý kakao, čerstvý rohlíčky, marmeláda a moje oblíbený pohádky. Byl jsem v nebi

Etiketa (2004) (seriál)

(nejen) Podle pana špačka jsem prostě prase

Zlomené květiny (2005)

Tak tohleto mám rád. A moc. Žádný velký rozhánění, žádný velký věci, žádný divy světa. Jen obyčejnej chlap a jeho nevšední příběh

Simpsonovi ve filmu (2007)

Simpsonovi ve filmu beru pouze jako důkaz, že i žluté kreslené postavičky mají pinďoura.

Sedm životů (2008)

Během sledování se mi asi tisíckrát vybavily ruzný variace na tázací slovo "proč". Proč tak krutě nadává slepýmu prodavači vepřového masa? Proč je ten slepý prodavač vegetarián, když prodává vepřový maso? Proč? Proč to dělá? Proč jsem nikdy nepotkal takhle krásnou černošku? Proč se sakra chtěl zabít tou divnou meduzou? Proč meduza nechcípla, když jí z kýblu vyklopil do vody plný ledu? A proč Jan Tleskač?...a kámen úrazu je v tom, že - s vyjímkou Ezry Turnera a 5 otázky, mě to bylo všechno celkem fuk

Hanebný pancharti (2009)

V tomhle případě mám se psaním komentáře vyloženě problém. Jsem totiž naplněn tolika superlativními dojmy, že nevím, jak je mám vměstnat do komentu a pak si to ještě po sobě přečíst a nakonec tomu všemu rozumnět. Takže se to pokusím shrnout několika jednoduchými slovy: Bravo! Super! Prima! Tomeposernaholyzada! Perfecto! Bellissimo! Grandiózo! Great! Nářez! Hurá! Yupííí! Paroubek je svině, Tarantino na hrad! Mistři! Kdo neskáče není panchart. Hop, hop, hop! Skvělý! Výborný! Delicious! Opakovat!