Hypomanie (2017)

Upřímně je těžký to hodnotit a je to pro mě vůbec poprvý v mojem životě, kdy hodnotim věc od týpka, kterýho znam poměrně dobře osobně.. tohle se ti fakt povedlo kámo ikdyž to určitě nesedne každýmu a hodnotil bych to stejně ikdybych tě neznal a herečka má pěkný prsíčka 😉

Mrtvý strýček (2016)

Ještě před dvěma hodinama před psaním komentáře jsem o existenci tohohle filmu vůbec nevěděl a ve finále tyhle náhodně objevený filmy můžou bejt někdy ,,skok do neznámý" vody a to mě baví ikdyž se za mě jedná jen o průměrnou italskou komedii..

Manifest West (2022)

Přesně ten typ filmu, kterej je tak strašně zvláštní, ale zároveň na něm něco je a dá se bez větší psychický újmy dokoukat do konce.. jo filmy z buranskýho prostředí mám prostě rád a vždy mít budu.

Oppenheimer (2023)

Ani se mi nic nechce psát jak mě to vynášení Oppenheimera do nebe štve,ale aspoň krátce = tohle bych nechtěl vidět znovu ani kdyby mi to za to někdo zaplatil.. bylo to kvůli tý stopáži jedno z největších kino utrpení co jsem zatim zažil..

Jethica (2022)

Zajímavej film, ale podle mě jsou tu opět špatně uvedený žánry.. thriller si představuju úplně jinak, ale nevadí byl to aspoň relativně krátkej film..

Bastardi: Reparát (2023) odpad!

Magnusek překonal sám sebe a bohužel v tom špatným slova smyslu.. horší než třetí díl a to je co říct..

Bez lítosti (2023) (seriál)

Zatim asi nejlepší dokument o českých ,,doživoťácích", kterej je jinej hlavně v tom, že se k těm případům vyjadřujou sami vrazi..

Lucy má děťátko (2021) odpad!

Za mě suvereně jeden z nejhorších, ne-li nejhorší usa horor za poslední roky..

Temné lesy (2020) (seriál)

Poláci tentokrát lehce zklamali, nicméně pořád v pohodě koukatelnej miniseriál..

Nene (2022)

Totálně se ztotožňuju s mým kamarádem s uživatelem pornogrind, kterej to v podstatě vystihnul za mě, ale druhej kámoš už aspoň nebude otravovat (jo tebe myslim ty pablbe :D), protože jsem mu slíbil, že na to kouknu a to jsem splnil..