Velryba (2022)

Pro mě zcela zásadní film posledních let.. původně jsem dal 4hvězdy, ale už ten film dva dny nemůžu dostat z hlavy a to je důvod dát 5.. ne že by mě to emočně úplně rozsekalo, nicméně podobnej film nepamatuju a Fraser si střihnul životní roli

Ďáblovo rogalo - Ďáblovo rogalo (2023) (epizoda)

Už jenom kvuli tý krátký stopáži rozhodně nelituju, že jsem to viděl a Schmitzer jako zlej pomstychtivej dědek byl fantastickej..

Velká premiéra (2022)

Zvláštní film.. klasicky jsem rád, že jsem na to díkybohu do kina nakonec nešel, ale originální tenhle film rozhodně je a neni to jen další tupá česká novodobá vztahová komedie. Šimčík mě fakt bavil.. slabší 3

Posel (2012)

Ubohost.. tohle bylo z Epsteinovo hodně slabšího soudku, ale za dědky dávam aspoň jednu hvězdu..

Stále spolu (2014)

Ikdyž jsem už viděl  lepší český dokumenty, tak mě naprosto fascinuje že ve 21. století takhle nějaká česká rodina ještě žije.. já přírodu taky miluju a Šumavu obzvlášť, ale dlouhodobě bych takhle žít nemohl.. každopádně ten táta to přeháňel

Ostrov (2023)

Za mě zatim nejlepší Havlíkovo film.. kdyby mi někdo před 10lety řekl, že v roce 2023 uvidim českou survival komedii, asi bych si řekl že jsem právě mluvil s jasnovědcem a bláznem zároveň, ale ono se to opravdu stalo, nicméně jak už tady někdo zmiňoval - Havlík se asi inspiroval filmem Šest dní a sedm nocí

Místo zločinu České Budějovice - Statek (2023) (epizoda)

První díl byl opravdu slabej, skoro na hranici s odpadem, ale rozhodnul jsem se dát tomuhle seriálu šanci.. druhej díl byl už naštěstí lepší..

Voyeuři (2021)

Prostě takovej šmíráckej film kterýmu by prospělo,kdyby byl o 30minut kratší, ale nakonec mě to stejně bavilo a ten konec byl stylovej.. silný 3

Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (seriál)

Nechápu ten povyk kterej tomu předcházel.. mam tyhle miniserie rád, ale na scénáři mohli kluci opravdu zapracovat líp a ten konec fakt k nasrání..

Kašpárek zabiják (1994)

Strašně zvláštní film.. kdybych hodnotil převážně hororovou stránku byl by to jasnej odpad, ale jako hororová komedie se to dalo ikdyž už to stejně nikdy znovu vidět nechci..