Tohle je ráj (2012)

Tohle není ráj. Tohle je spíš pěkná hovadina.

Prázdniny (2006)

Na můj vkus příliš dlouhé: některé filmové zápletky jsou tudíž nadbytečné a celkově místy ztrácí tempo. Umím si jej představit o 20-30 min kratší za čtyři hvězdy. Takhle jen tři.

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Zmodernizovaná kompilace předchozích dílů, která se chvíli snaží být emotivně dojemná, pak zase eko-aktivisticky výchovná, chvíli tajemně napínavá a pak zábavně komediální. Takže samozřejmě není ničím... Stále dokola stejný motiv, stejné iracionální chování hlavních postav. Nic nového, nic hodného chvály.

Power Rangers: Strážci vesmíru (2017)

Tento film u mne drží nad vodou jen obrovská dávka nostalgie. Jinak to má veeeelmi dlouhý náběh, následovaný několika naprosto iracionálními počiny hlavních hrdinů a úplně na konci se trochu něco děje. Škoda.

Liga spravedlnosti (2017)

Přeplácané, přihlouplé, sentimentální. Nesympatické postavy a hlavně absolutně nudný záporák. To celé nevkusně utopené v digitálním omastku. S tímhle bych si netroufl konkurovat ani novým strážcům vesmíru, natožpak Avengerům.

Ant-Man a Wasp (2018)

Nevzpomínám si, kdy jsem naposledy slyšel celé kino takhle vřískat smíchy. Celý film je nesmírně zábavný a scéna ve škole a linka okolo "séra pravdy" jsou prostě top. Až na potitulkovou scénu samozřejmě. Ale tak to není nic, co bychom nečekali. Takže po zklamání, které jsem zažil u Avengers 3 se zase pomalu vracím na Marvel kolej...

Newyorská romance (2013)

Úvodní pasáž je poměrně dlouhá a nezábavná, pak už se na to dá docela dívat. Výsledný dojem je tedy někde okolo průměru.

Ladíme 3 (2017)

...od zábavného muzikálu k rádoby akční komedii - od průměrného snímku postupně na filmové dno...

Prezident Blaník (2018)

Pro mě docela zklamání. Velmi jsem se na film těšil, protože je mi tématicky blízký, ale většina vtipů byla buď přestřelená, nebo naopak suchá. Od poloviny už jsem se dost nudil. Původní seriál jsem nesledoval, takže mi možná unikají nějaké souvislosti, ale film je tak na 50% max.