Podfukářky (2019)

Možná primitivní, no ne možná, ale určitě, ale mě to sedlo jak prdel na hrnec... Anne je krásná a Rebel je skvělý ďábel. Pobavilo, a co jako, že třeba skřípal scénář.. :-) 70% - 4*

Irčan (2019)

Tolik let jsem čekal na tento kousek, a dočkal jsem se. Megalomanská epická tří a půl hodinová mafiánská sága, kde vévodí, dynamičtějším způsobem než jsme z poslední doby zvyklí, herecké výkony ! De Niro opět ve skvělé roli, co si budeme říkat, film stojí a padá na něm, ale vidět Joea Pesciho, prakticky již po své herecké kariéře tak krásně hrát a zářit na plátně je úžasné. Ovšem Al Pacino, to je ten velký Al, na kterého jsme spoustu let čekali, a ten si to zde dává, brilantně, doufám, že bude dál pokračovat v takových rolích, nabízí se mu comeback, tak ať ho chytne za pačesy a netáhá se ve srandách, co posledních pár let točí. Scorsese jak ho mám rád... Bravurní řemeslo, krásná atmosféra, kostýmy, prostě dobová gangsterka. Miluju Casino, mám rád Mafiány, a teď se k nim přidal filmařsky skvělý Irčan. 80% - 4*

Krvavá nevěsta (2019)

Asi jsem měl přehnaná očekávání, vzhledem k tomu, jak to vesměs všichni vychvalují do nebes. Taková zajímavá vybíjená, kde kladem je určitě hezká Samara Weaving v hlavní roli, občasné pochichtnutí se nad nějakou hláškou, ale celkově je to průměr. Vraždy nebo úmrtí vcelku nezáživné a krvavost taky nic moc, když pominu posledních asi 5 minut. Bavil jsem se, jako jednohubka dobrý, 60% - 3*

Cirkus Humberto (1988) (seriál)

Ne a ne a ne... Tenhle seriál mě vždycky strašně deptal a nevím proč. Vzhledem k hereckému obsazení a štábu alespoň 2*- 40%. Z úcty. Tohle mě fakt dost minulo....

Není kam utéct (2011)

Jeden z mála filmů mimo naši produkci, kde hraje Karel Roden, který mi utekl. Jsem příjemně překvapen. Krásná příroda, sympatická hlavní hrdinka a nakonec Karel Roden, byť v menší roli.. Napínavé pokoukání. 4* - 70%

Pledge (2018)

Malý nenápadný horůrek, který vcelku mile překvapil. Na prostoru pár lidí samozřejmě nešlo udělat hromadu gore scén, ale film sází spíše na psychický teror, který vyústí v pěknou melu. bez nadsázky se i trochu dostavily emoce. Vzhledem ke střídmé stopáži film příjemně utíká a neokoukané tváře jsou taky vítané.. Byť ten brejlatej žíďák byl fakt na přes držku. Lepší průměr, který mě vůbec neurazil. 3* - 65%

Město lží (2018)

Mám takový druh filmů rád, ale tohle mě fakt jako nebavilo. bylo to utáhaný jak šňůra od hajzlu. Johnny Depp i Forest Whitaker super, a za ten odlišný a pro mně zajímavý konec si to ty dvě hvězdy zaslouží, kousíček od tří hvězd a slušného průměru, a to mám filmy Brada Fuhrmana rád... 40% - 2*

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Co toto jako je ? Bizár největšího zrna.. To přeci nemůže projít a toho kokota by měli někam zavřít :( Hnus blot 0%

Šakal (1997)

Má 90-tková srdcovka . Sorry :) 90%