• Krátkometrážní

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Vezměte vše negativní, co jste našli na předchozích dílech, dejte to dohromady, povařte, hodně podusit a za stálého míchání hoďte do piče, protože takový finále si nezaslouží ani tak blbá sága jako tahle. Všechno se rapidně zhoršilo a finále, které se vlastně nestane, je zbytečný jak čagan kriplovi. 1* a.k.a 10%

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Znáte ten pocit, když jste na dně? Tak tohle tam najdete ležet v hromadě spermatu, které se leskne na slunci. Od odpadu to drží jen vizuál, jinak film o ničem. 1* a.k.a 10%

Twilight sága: Zatmění (2010)

Kde se šlo do hoven, tak tady to zůstalo u smrádku a v teploučku. Kde se dvojka flákala, tak trojka dupe na plyn a řítí se proti zdi. Matně si pamatuju, že se cpou vedlejší postavy dopopředí a je tam bitka psů a netopýrů. Už to hovoří o všem a podruhé to absolvovat nebudu. 2* a.k.a 25%

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Tady se už jdeme brodit hovny po průměrném úvodu. Patizón jde úplně bokem, občas se objeví jen jako průvan nebo co a do čela nastupují největší herecký polena ze všech 4 filmů. Lore o vyšší kastě netopejrů a mokrých psů je nuda. 2* a.k.a 35%

Stmívání (2008)

S odstupem času, po opadu roky trvající hate/hype, je potřeba se na to podívat střízlivým okem. První díl není zase tak hroznej, jako úvod do uhlazeného a blištivého světa vampírků. Stewart tu byla nová a neuměla zahrát ani nevolnost (teď je to jen o trochu lepší) a Patizón se taky herecky otrkával. Lautner je na hovno všude. Jedna celá hvězda je za soundtrack a vizuál, atmosféra Aljašky a jejích lesů je fajn. 3* a.k.a 55%

Samaritán (2022)

Unavenej Stallone, kterej se ani nesnaží hrát a jen se tam potuluje jak bezdomovec a občas něco zastaví nebo rozbije. Pocitově z toho smrdí Vyvolený, ale jen smrdí, jinak je to podprůměrnej rádoby superhrdinskej film. Úplně zbytečně v tom zahučelo několik stovek mega. 2* a.k.a 30%

Grand Prix (2022) odpad!

Klasickej Českej odpad. Scénář byl plný klišé a předvídatelných zápletek, které postrádaly jakoukoli originalitu nebo hloubku. Postavy byly k ničemu a jejich vývoj byl nulovej. Herecký ,,výkony" byly průměrné a často působily strojeně a neautenticky. Hlavně ve scénách, kde byl neschopný komparz a Kozub. Navíc se na to dívalo divně, vizuál byl hroznej. Zvuk byl taky na hovno, často neseděl k tomu, co se dělo na obrazovce. Kdybych se díval 2 hodiny na tlející hovno, udělám líp. Odpad

Exhuma (2024)

Takový nemastný a neslaný paranormálno. Nic se tam pořádně neděje a když už, tak to není žádný terno. Což je škoda, Korejčani mají zajímavý myšlenky ohledně hororu. Čekal jsem po ódách něco víc. 3* a.k.a 55%

V temnotách (2022)

Nešikovně uchopený šikovný námět, kde se dalo těžit ve velkým, vytěžilo se minimum a ještě se na to divně dívalo. Ale ve výsledku to dokupy nebylo hrozný, jsou i horší a vše svižně běží a nějak i baví. 3* a.k.a 55%

Krvavý Johann (2023)

Tohle mě tak bavilo, že jsem to v půlce vypnul s nezájmem o další informace, jak tato veskrze odvážná kokotina dopadne. 1* a.k.a 15%