Akeelah (2006) odpad!

socialna utopia

Le Havre (2011) odpad!

"Marcel se rozhodne zachovat jako správný muž a chlapce uchránit před policií a následnou deportací." no ak by bol spravny chlap tak by ho sam doniesol na policiu. migranti su buduca skaza europy.a retardi co tocia podobne filmy

Everwood (2002) (seriál)

jedna hviezda za krasnu prirodu,inak by som dal odpad. strasna prvoplanova sracka.take beverly hills len nie na plazach v malibu,ale v malom ospalom mestecku. serial plny klise a pytvania sa vo vztahoch ala otec-syn,otec-dcera,on-ona.nechybaju politicky korektne sablony. grc

Odcházení (2011) odpad!

u havla absentovala nielen moralka,ale aj akekykolvek umelecky talent. strasna sracka

Město (2010)

moj oblubenec ben affleck,moje oblubene mesto boston,celkom zaujimavy dej ajked pomerne obohrana storyline. namiesane v skvely koktail.nekriticky vdaka viacerym pre mna pozitivnym veciam za 5

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

mnou velmi oblubeny serial,vynikajuca vyprava.perfektne dokreslenie doby prohibicie a 20tych rokov v amerike. akurat ma nastral posledny diel 2hej serie.nemam Nuckyho rad.

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

nebolo to zle,ale na 5 hviezdiciek by to chcelo aspon pre mna trochu iny zaver.ta pointa je taka tuctova.vzdy ked niekto potrebuje univerzalne zlo tak si ho najde v 2svetovej.otrepane

Hvězdný prach (2007)

nie take skvele ako kniha,ale stale super.

S tebou mě baví svět (1982)

Matysek sa posral.ja rozhodne nie.somarina a najviac prehodnoteny film asi zo vsetkych.aspon u nas