• Krátkometrážní

Velryby zabijáci (2010) (TV film)

Zajímavý dokument. Je až neuvěřitelné, jak jsou kosatky inteligentní a dokážou spolupracovat. Záběr, kde kosatky loví tuleně na ledové kře mi opravdu vyrazil dech.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Fascinující příběh tohoto seriálu si mě získal hned v úvodu, i když jsem měl zpočátku problém se orientovat ve všech postavách a rodech, protože seriál je opravdu rozsáhlý, co se postav týče. Na seriálu se mi líbí to, že má nepředvídatelný děj, žádná z postav není v bezpečí a může kdykoli zemřít, to dělá seriál tak napínavým. Musím pochválit nejen brilantní výkony všech herců, ale také kameru, vynikající hudbu a nádherné prostředí, ve kterém herci natáčeli. Je zajímavé sledovat, jak se vyvíjejí postavy. Mezi mé nejoblíbenější patří Arya a Tyrion. P.S.: Děkuji panu Georgemu R.R. Martinovi.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

"Kravina v Hollywoodu", tak by se mohl jmenovat tento film a vůbec by to nevadilo. Tento film mě moc nezaujal, i když tam bylo pár vtipných scén. Celkový dojem z filmu hodnotím jednou hvězdičkou.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Jediné, co mi na tomto filmu vadí je až přespříliš vizuálních efektů a digitálních úprav, některé scény připomínají spíše počítačovou hru než film.

Metallica: Through the Never (2013)

Scény s Dane DeHaan měly svůj smysl, ale podle mě byly zbytečné. Nicméně, při sledování tohoto filmu (koncertu) jsem byl ve svém živlu. Metallica, tuhle kapelu můžu :)

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Opět jsme mohli vidět nádhernou krajinu a slušné 3D záběry, bohužel příběh mě trošku zlkamal.

Earth (2007) (TV film)

Krásný film, kde je vidět, jak mají všichni živý tvorové na Zemi neskutečně nebezpečný a náročný život. V některých koutech naší planety je opravdu nádherná příroda.

Walk the Line (2005)

Když začala Reese zpívat, tak to bylo něco úžasnýho.... Dokonalá muzika.

Avengers (2012)

Starkovy vtípky a nasranej Hulk jsou prostě boží xD