Zatím spolu, zatím živi (2010)

Mission impossible + Charlieho andílci = Zatím spolu, zatím živi. Spoustu akce, vtipné gagy, romantika, hloupoučká Cameron Diaz, velmi přímočará zápletka, ideální letní popkorňák pro celou rodinu.

(1998)

Není nic co by se mi na tomhle filmu líbilo, na druhou stranu mu ani nejsem schopná cokoliv vytknout. Vlastně se mi zvrhle zamlouvala, tahle směska Mazací hlavy, Čisté duše a Electroboye (kniha od Andyho Behrmana).

Yasuwa minyeo (2005)

Milostný trojúhelník byl fajn, ale jako komedie to moc nefungovalo. Ale co bych americké komedii neodpustila, u korejské ráda přivřu očko, klidně i obě. Holt každý někde máme svojí filmovou achillovu patu.

A-Team: Poslední mise (2010)

Proboha, tohle asi nikdy nerozdýchám. Skořápky, aneb jak odvést pozornost, zabraly u většiny uživatelů csfd na výbornou. Zmatek, chaos a rychlé tempo fajn, pokud s tím režisér dokáže udržet krok. Tady se na začátku utrhla z provazu obří koule, kterou nikdo nebyl schopný zastavit (padající kontejnery budiž dokonalým ztělesněním). Co je ovšem bizarní, je že i přesto byl celý film upocený, nudný, klišoidní a hlavně neúnosně ukecaný! Díky bohu za Arnolda.

David Bowie (2002) (TV film)

Vše co jste chtěli vědět o Davidu Bowiem, ale báli jste se zeptat.

Milý Johne (2010)

Příběhu asi tak po 15 minutách dochází dech, ale jako celek je to koukatelné a milé (samozřejmě jen jednou).