San Andreas (2015) odpad!

Film plny velkolepych trikov, padajúcich mrakodrapov a prepadajucej sa zeme.... A? Hmmm tot vše.... Inak uplne hlupy pribeh o tom ako jeden zachranar UKRADNE zachranarsku helikopteru (ktorou mohlo byt v pripade tejto katastrofy zachranenych kopec ludi) a sebecky odchadza ( aj ked je v sluzbe) zachranit svoju zenu a svoju dceru. Po cely film sa nezaujima uplne o nikoho, je sebecky a stara sa len o svoju zenu a dceru. Uplne absentuje jeho zodpovednost ako profesionálneho zachranara. Inak hned po tom ako by skoncilo cele toto zemetrasenie by musel ist hlavny hrdina rovnou cestou do basy za ohrozenie zivota iných, vratane neposkytnutia pomoci a ukradnutia záchranárskej techniky urcenej pre nas vsetkych. Komicky pri tom vsetkom vyznievali doktori, hasici a policajti ktori boli rovnako v sluzbe a pomahali inym ludom. Keby sa tak vsetci boli zobrali domov za svojimi rodinami, kto by potom zachranoval OSTATNYCH ????

Zánik (2015)

Tolko premárnených moznosti..... Zombie filmy su Ok ale tento nic moc. Ono to ani neni moc o zombie, je toskor o nejakých mutantoch co su slepy a uplne tupy...."Biele opice" su urobene slusne ale inak je cely film o 4 ludoch a dvoch rodinných domcekoch obohnaných ostnatym drôtom... NUDA

Kód Enigmy (2014)

Pekne a zaujimavo natocene, dobre herecke vykony. Nenudil som sa . Liniove deje sa krasne prelinaju. OK

Králova zahradnice (2014) odpad!

Velmi zle natocene, zle hercke vykony... Nicim zaujimavy film, nicim vas neuputa...

Americký sniper (2014)

Vivat amerika! Vivat najlepsia zem na svete! Vivat najlepsi vojaci, ktory brania svet pred zlymi zloduchmi! Vivat najlepsi patrioti! Vivat najodvaznejsi a najspravodlivejsi! Vivat objektívnemu filmu!

Pod kůží (2013) odpad!

Strasne nudny film a to scificka milujem. Ani vecne naha Scarlett nezachranila tento nudny film. P.S. hrozne neznasam filmy kde sa skoro vôbec nehovori a toto je ten pripad. Nekonecne zabery auta, Scarlettky a Skotska bez jedneho jedineho slova ma uplne unudili az za hranice absolutnej NUDY

Popelka (2015)

Film ktory si nezasluzi aby o neho niekto co i len zakopol. Nudne a pomale . tot charakteristika tejto verzie inak peknej rozprávky. A boze moj, ti herci bola jedna velka katastrofa ! Dokonca ani Blanchett nehrala dobre a to je co povedat, a ostatny "herci" to co predvadzali sa ani hranim neda pomenovat.... JEDNA VEKLA NUDA. Inak zrovnanie so 40 rocnym filmom 3 oriesky so Safrankovu ? Safrankova je po vsetkych strankach lepsia!!!!!

Hledám přítele pro konec světa (2012) odpad!

uplny odpad, Steve Carell sa po cely cas tvaril uplne rovnako. Rovnaky tupy dementny vyraz bez stipku talentu na mna pozeral celych 100 minut.... to bola ozajstna hroza.... Jeho jerecky talent atakuje uz len neohrozeny Brendan Frazer :_))))))

Padesát odstínů šedi (2015) odpad!

Tak toto je naozaj sila! Hnusna a nesympaticka panna sabehom 5 sekund vasnivo a neomylen zamilujuje do miliardara. ten tiez po 5 sekundách vie ze ONa je ta prava. Ale co s tym teraz urobit??? Aha: ON: "musim ta nechat odist, je to pre tvoje dobro", ONA : "Ale preco?" ON odchadza.... Ale aby nezabudol posle JEJ drahe knizky (aby sa jej asi pripomenul...). potom zase ONA : "preco sa ta nemozem dotykat" ON "preto lebo, a je to VELKA trauma". a zase ONA :odchadzam, nezvladnem to" a ON " Nie neodchadzaj" ONA : "Tak OK ja ta milujem" Otrasny debilny film o dvoch sprostych ludoch ... Je to taky odvaz z twajlajtu... A aby som neabudol, v celom filme je mnozstvo "nadhernych, hlbavych a rozimavych pohladov do dialky" , no klasicky 15 tupe sekundove pohlady nikam....

Jupiter vychází (2015)

Velmi farebny film s krásnymi farebnymi efektami ale toje vsetko.... cele to posobi straaasne umelym dojmom, postavy nikoho nepresvedcia a Mila Kunis tu len dokazala ze je len pekna tvaricka, ale herecke umenie moc nepobrala....... A Tatum??? to co preboha bolo??? Nejaky cudny dementny tvor???? Brrrrrrrrr