Úsměvy smutných mužů (2018)

Každý film, který ve mně vzbudí nejrůznější emoce a zároveň něco zanechá, má u mě vždycky úspěch. A o to víc těší, že se jedná o CZ záležitost. Přesto bych to udělal lehce drsnější a syrovější. 4 hvězdy a na zdraví!

Ano, šéfová! (2018) (pořad)

Ruku na srdce, nikdo nemá rad změny a nahradit charismatického a vtipného Zdendu zkrátka nejde. Dívejme se na to tak, že prostě Jitka a Santo mají pořad, který má stejnou koncepci a stejnou licenci ale budou to dělat po svém. Možná že, neumí vařit a nejsou tak vtipní, ale vědí jak to v gastronomii funguje a dokážou určitě přijít i se zajímavými postřehy a nápady, které mohou pomoci. I Ano, šéfe nebylo častokrát jen o vtipu a vaření (poslední série skoro vůbec) ale i o vztazích a lidských příbězích. Takže tady je vše v pořádku. Pak tu jsou ale osobní sympatie a to je asi hlavní problém celého pořadu. Nikdo je nezná, nikdo o nich nic neví (kromě informací z intra pořadu), nemají respekt a oba působí těžce nesympaticky. Co s tím? Těžko říct. Znám ve svém okolí spoustu lidí, kteří Zdendu nemají rádi nebo ho dokonce nesnáší. A tady tomu nebude jinak, byť to vypadá zatím na těžkou převahu haterů a trollů. Ono se to časem podá a člověk si zvykne...a když ne, tak ať si pustí třeba tu Ordinaci, když mu to přijde lepší. Pokud se chtějí hlavní protagonisté přiblížit divákovi, musí se trochu otevřít a ukázat něco ze života a z prostředí ve kterém pracují. To si myslím, že by pomohlo. I moje srdce krvácelo když Zdenda skončil, ale tak to prostě je a už se s tím smiřme, není to přece tak těžké. Žádná bouřka věčně netrvá :)

Chirurgové (2005) (seriál)

8. díl 15. série a já měním hodnocení z 5 na 6 hvězd. Love it!

Bohemian Rhapsody (2018)

Nakonec se nechávám strhnout davem a dávám 5 hvězd, byť jsem byl nespokojen především se závěrem. Tam to chtělo zahrát víc na city - příznaky AIDS, v pozadí pěkně Show must go on a tam by slza jistě ukápla...no nic...nejlepší film a nejlepší mužský herecký výkon roku 2018 bychom měli...

Plán útěku 2 (2018)

Po skvělé jedničce následuje bohužel propad o 2 levely. No a to nás čeká ještě 3. díl, ach jo...

Na férovku, pane učiteli (2017)

Pokud je to trapné více než vtipné, je to vždy špatně a u bláznivé americké komedie to platí dvojnásobně.

Renegáti (2017)

Válečný akčnák, který si hraje neustále na něco víc...a do jisté míry se mu to daří. 6/10

Dokonalá loupež (2018)

Klasický námět ale podařilo se z toho vytřískat hodně. Největší zásluhu na tom má Gerard Butler, který předvedl další pozoruhodný výkon.