Maturita duchů (2012)

Dala bych i pět hvězdiček, ale to by zase nebylo fér. Jinak ale pro mě naprosto úžasný film, který jsem, jak jinak, na konci totálně probulela :) opravdu povedené!

Miss Potter (2006)

Je to moc krásný film, hlavně díky Renée, ale bez ní by se mi to asi tolik nelíbilo. Nevím, je to tak nějak ... o ničem. Každopádně milé :)

Odsouzení (2010)

Další silný film podle skutečné události. Kéž by takových osob bojujících za spravedlnost bylo více.

Hněv duší (2004)

Hrůza, hrůza, hrůza. Tyhle "horory" s šílenými monstry mě opravdu neberou. Navíc to bylo celé takové naprosto o ničem.

Americký zločin (2007)

Někdo mi to před nedávnem doporučil a nikdy by mě nenapadlo, co všechno to ve mne zanechá. Je mi strašně z věcí, které se kolem nás dějí a ještě více z těch, o kterých vlastně vůbec nevíme. Jednu věc ale nikdy nepochopím - to opravdu existují lidé, kteří mají tak malý pud sebezáchovy, že neutečou, když mohou?!

Čtvery Vánoce (2008)

No, tak něco mezi 2/3 hvězdičkami. Nenudilo to, to ne, ale určitě je to slabší průměr, tak nějak o ničem.

Crash (2004)

Parádní film, super herecké výkony, úžasné zápletky a ještě lepší myšlenky ... Film, který se vás chytne a nepustí.

Nedotknutelní (2011)

Úžasný film. Tak moc už jsem se opravdu hodně dlouho nezasmála! No a navíc trochu i poplakala a tak vůbec, takže ... nádherný příběh.

Nebezpečná krása (1998)

Nemám slov. Opravdu nemám ... málem mi z toho puklo srdce, tohle byl opravdu jeden z nejsilnějších filmů a hlavně nejsilnějších konců. Tolik strachu tam někde uvnitř jsem už hodně dlouho necítila. Díky Bohu, že to tak dopadlo, opravdu díky!!!