Pokojný bojovník (2006)

Udivuje mě, jak většina lidí odsuzuje cokoli, co je jen trošku pozitivní. Jak má film pozitivní myšlenku nebo dokonce v něco věří, lidé jsou ochotni se hádat, nadávat ... mě naopak tyto filmy dokazují, jak je pozitivní myšlení důležité, i když si to většina vůbec nepřizná a jak je důležité nebýt neustále jen zahořklou osobou. Nádherný film.

Croodsovi (2013)

Bomba! Brečela jsem, hrozně jsem se nasmála a hlavně to ani chvilku nenudilo, je to originální a opravdu skvěle udělané! :)

Arn (2007)

Film mě velice potěšil, rozhodně nenudil a byl zajímavý, do hlavního hrdiny se nedalo nezamilovat :) ovšem není to na plný počet, spíše tak něco mezi 3/4, chvilkami to na mě bylo trošku zdlouhavé.

My všichni školou povinní (1984) (seriál)

Jeden ze seriálů mého dětství, na který se ráda podívám znovu a znovu. Navíc ze školního prostřední, což já ráda.

Sněženky a machři (1982)

Jeden z nejlepších českých filmů. Vlastně všechny z té doby jsou úžasné, kam se hrabe kvalita těch dnešních. Až je mi z toho smutno.

Gladiátor (2000)

Jeden z nejlepších filmů ... Nevytkla bych vůbec nic, jen tu hroznou bolest na konci ... Vlastně ani nevím, co napsat, jen mi přijde důležité sdělit, že ... tento film rozhodně nesmí upadnout v zapomnění.

Johanka z Arku (1999)

Naprosté zklamání!!! Millu Jovovich nemám ráda, podle mě neumí hrát, navíc do této role se vůbec nehodila. Hrozně přehrávala a působila jako šílená hysterka. Film byl celkově nudný a naprosto ve mě nezanechal, kromě opravdu nechutného znásilnění na začátku, o kterém se mi bude ještě dlouho zdát. Dávám jednu hvězdičku a to jen za legendu...

Statečné srdce (1995)

Opravdu nádherný a nevídaný historický snímek. Napětí od začátku až do konce, odvaha, bolest, slzy ...

Insidious 2 (2013)

Tedy, klobouk dolů, kam se hrabe jednička!!! Prostě paráda, dokonalá propracovanost, opravdu super!!! Vůbec nevím, co víc napsat, nadechla jsem se a vydechla až na úplném konci. Stále jsem se jen soustředila a říkala si: "ahááá, tak takhle to je". Prostě paráda, vůbec nejsem zklamaná, ba naopak!!!

Vzepřít se obrům (2006)

Mě se to moc líbilo :) v Boha sice nevěřím, ale když to člověk opomene, je to prostě pozitivní film o tom, že co chceš, toho můžeš dosáhnout ... !