Dávám tomu rok (2013)

Zaujimavy nahlad do manzelskych internych zalezitosti s necakanym a originalnym zaverom

Našrot (2013)

HM,nie.Milionkrat dookola to iste....vyzera to tak,ze americke teen komedie ostaly uz len pri alkohole,nadavkach,drogach a sexe....to je ich kultura?Uprimne?par krat som sa zasmial,ale to je cele...

Maniak (2012)

Preco filmový tvorcovia popularizuju masove vrazdenie?Snazia sa nam objasnit zahmlenu mysel sialenca?tri dviezdy som dal len preto,ze nakoniec dostal čo mu patrí.Pohltený vlastnými démonmi

Dovolenkáři (2012)

turisticka trasa za ktorou parik uchylakov nechavaju mrtvoly.Nesadol mi ten film

Na mol (2012)

Film som si pozrel uz len preto,že tam hrá Aaron Paul.Nanho role uplne opiteho alebo strieskaneho drogamy uplne sedia (Breaking Bad).Alkoholizmus nie je len zábava,zábava zábava.No su tu veci ako kocovina,prijat zodpovednost za svoje ciny a začat vraviet pravdu sebe i okoliu. O tom je tento film.Nenudil a je dobry na zamyslenie

Tichá radosť (1985)

Čo je to tichá radost?Sestra je nútená opustit oddelenie a ostane tehotná,ale s vedomím,že má vsetkých na saláme ja som silná a emancipovaná žena a ustála som toto úskalie ludského života? Kto vie... No film rozhodne stojí za pozretie.Tvorba režiséra Hanáka sa mi po každom pozretom filme páči viac a viac"Radšej budem reálny cynik,ako nereálny romantik."

Červený trpaslík - Série 10 (2012) (série)

Nakolko je Red Dwarf moja srdcovka je velmi tazke pre mna povedat,ze posledna seria bola vyslovene len sluzba na zarobenie prachov.S knihou to uz nemalo nic spolocne od 7 serie a herci uz nemaju tu samu iskru ako kedysi,no netvrdim,ze som sa nezasmial :) Oh,Lemons...

Výlet s mámou (2012)

Pekny,nenarocny film o vztahu medzi matkou a synom.Ten steak by som si trufol aj ja !

Oui, šéfe! (2012)

Nie nadarmo je francúzka gastronómia považovaná za kolísku všetkých kuchýn. Príjemná oddychovka pri ktorej sa vám navyše budú zbiehat všetky slinky

Život je krásný (1946)

Tip na film som získal z knihy Granta a Naylora :Červený trpaslík.Film,ktorý v človeku oživí vieru v ludskú dobrotu. Nezabudnutelný zážitok.Vrele odporúčam každému