• Romantický

Jeden den navíc (2011)

Podle mě docela realistické a kvalitně provedené. Asi to není to film, který by vás nabil a zlepšil vám náladu.

Sladko-slaná láska (2018) (TV film)

Nenudil jsem se a mnohokrát to bylo úsměvné a mělo to náboj.

Bojovník od Undangu (1983)

Bude se asi líbit spíše nenáročným divákům, kteří mají rádi staré dobrodružné čínské kung fu filmy i s jejich nedostatky. Má to příběh a nejde o jednoduchou mlátičku, spoustu scén se odehrává venku.

Agent z Hong Kongu (2001)

Jednou mi to přišlo přihlouplé a ohrané ale po letech jsem se docela bavil. Hodně akční a také zábavné (Jackieho akční scény) - je tam několik ROFL scén. Místy mírně naivní. Konec, kde jsou dost neuvěřitelné a nelogické scény s nezastavitelným nákladním autem byl už příliš přepálený.

Pro ptáčky (2000)

Jeden, dva úsměvné momenty ale spíše přihlouplé a k ničemu. Nehezká animovaná zvířata s lidskými vlastnostmi, zejména negativními se mi snad nikdy nelíbily.

Báječná chvíle (1987)

Devadesátkový romanticko/dramatický film z prostředí střední školy. Kluk chce chodit s nejhezčí holkou ze školy, není to snadné a nedopadne to podle představ. Stačilo vidět jednou.

Před půlnocí (2013)

Třetí díl, začátek mě moc nezaujal, hodně konverzační. Trochu oplzlé v druhé části hádky a udobření. Mělo to něco do sebe a zapadá to do předchozích dvou dílů.

Před soumrakem (2004)

Pokračování filmu "Před úsvitem". Shledání po letech v Paříži. Velmi dobré pokračování, stejně dobré jako první díl.

Auto snů (1991)

Film s kriminální zápletkou, chvíli pronásledování autem (při příležitosti prvního rande), část filmu scény se starým Porsche 911 SC Cabrio (1983). Nic skvělého, ale celkem dobré. Za mě lepší ***.

Vánoční zásilka (2010)

Chemie tam moc nebyla, místy rozpačité a trochu naivní, ale špatné to nebylo.