• Romantický

Princezna Nevěsta (1987)

Dobrodružné, málo romantické, herci mě nenadchli, děj celkem předvídatelný. Nebylo to nudné.

Nebezpečné pády (1994)

Starší americký akční film který mě výrazněji nepřekvapil co se týče děje. Několik americky absurdních akčních scén. Nudné to nebylo ale ani ne zajímavé na to, abych si to chtěl pustit znovu.

Osel, milenec a já (2020)

Čekal jsem rádoby vtipné scény ale bylo to autentické a docela příjemné i zábavné. Cílová skupina jsou asi spíše ženy.

Den zrady (2011)

Mírně nečisté zákulisí amerických voleb. Film, u kterého je potřeba přemýšlet, zahrané dobře.

Vyhazovači (2008)

Násilí, pro mě nezajímavé.

Výchozí bod (2014)

Herecké výkony dobré, trochu dojemné, celkově mě to ale nezaujalo.

Chyby (2021)

Prostředí a děj, kde jsou často slyšet vulgarity, vidět promiskuita. Vtipné to asi nemělo být a ani mi to tak nepřišlo. Působilo to docela syrově a trapně. K čemu tento film je, to je otázka. Možná vám ukáže, co se může stát, když spíte na potkání s někým, koho neznáte.

Vánoční hrad (2021)

Moderní americký film (lehce trapný a absurdní děj). Ale částečně i sympatické. Cílovka jsou asi ženy 40 let+. Po druhé vidět nemusím.

Tatlı İntikam (2016) (seriál)

Ze začátku byly některé dialogy patetické/afektované/namyšlené, což je podle mě nepříjemné/otravné. Hlavní pár nemá ideální chemii a některé scény jsem jim nevěřil. Oproti mexickým telenovelám více odtažité (málo konverzace, polibků nebo objetí). Největší výhradu mám k častým až otravně dlouhým pohledům kamery do jejich mlčících obličejů. Soustředí se na vizuální stránku a méně na dialogy. Spíše drama než komedia/romantika. Cílová skupina jsou asi mladé ženy. ** až ***