• Romantický

Za sny až na Mars (2022)

Připadá mi, že cílová skupina jsou moderní teenageři. Je to ale celkem nudné.

Navzdory osudu (1999) (seriál)

Někde po 20. dílu se to obrátilo na ruby a k Anně se chovali absurdně necitelně, sváděly na ní skutky, které neudělala a on jí přestal věřit. Pak průměrná mex. telenovela, místy vtipné patetické scény. Happy end trochu uspěchaný za moc nestál.

Zámky lásky (2017) (TV film)

Dobře se u toho usíná. Některým hercům jsem jejich roli moc nevěřil. Chemie minimální. Příběh OK.

Machři a šprti (1999) (seriál)

Dobrá kvalita, autentické. Příběhy dětí zhruba v pubertě na škole na maloměstě v USA. Šprti/geekové a machři/looseři.

Rovník z výšky (2019) (seriál)

Píliš mě to nenadchlo ani nezaujalo, jinak dávám dokumentárním seriálům BBC obvykle 4 nebo i 5 * Utiskovaní sloni v africe, ilegální těžba dřeva v Amazonii, oteplování oceánu ohrožuje korály a ryby, klesající Jakarta, střet lidí a slonů v Malajsii.

Zasněná láska (2018) (seriál)

Lepší 3*. Celkem fajn zábavná komedie s trochou romantiky a velmi nízkým výskytem jedovatých intrik. Ta komediálnost byla celkem teatrální, na úkor opravdovosti, jinak bych hodnotil za 4*. Jsem rád, že už to mám za sebou a herci asi také.

Street Racer: Cesta za svobodou (2008)

Je to docela fajn, bude vás bavit pokud jste nenároční a máte rádi filmy s auty, závody, tuning. Je tam i trochu romantiky.

Chameleon (1996) (seriál)

Kvalitní seriál, super hlavní herci jejich vzhled, chování, sympatický hrdina Michael T. Weiss (Jarod) jedná často spravedlivě, pomáhá druhým, často je to o hodnotách/lidskosti (empatie, soucit, přátelství). Je to dobrodružné, kriminální, mírně akční, příjemné, vtipné, místy dojemné. 90/100

Vánoce na ledě (2020) (TV film)

Mírně romantický film pro nenáročné spíše ženské publikum. Hlavní pár nepůsobil dohromady příliš věrohodně, možná mi k sobě nepasovali. ** až ***