• Romantický

Bláznivé poslání (1983)

Furt utíkají bijí se, demolují, pitvoří se a je to rádoby vtipné. Nezasmál jsem se, Téměř odpad.

Deathstalker II – Duel Titánů (1987)

Oproti jedničce, která mi zkazila chuť se podívat na další díly je dvojka méně násilná, méně pokleslá a více zábavná (na nic si nehraje a herci jsou více usměvaví).

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Sylvester Stallone, Bruce Willis, Arnold Schwarzenegger, Chuck Norris, Jason Statham... Místy celkem krvavé a trochu mimo realitu. V kategorii akční/thriller dost dobré.

Expendables: Postradatelní (2010)

Skupina nájemných zabijáků se vydává zabíjet. Je to docela masakr s různými výbuchy a hojným zabíjením.

Mar de amor (2009) (seriál)

První díl nic moc, pak ale dobré, příjemné překvapení. Od nějakého 30 dílu je to horší protože se hlavní pár rozdělí. Jsou tam samozřejmě jako i v jiných telenovelách různé afektované a srdceryvné scény, nějaký ten pokus o vraždu, nelogické chování, ale mám možnost jednoduše přetáčet. Celkem dobré. Je tam místy vidět, že si to natáčení užívali a byl to dobrý kolektiv. Sledováno ve slovenském dabingu (TV Doma) a zapomínám, že to není česky.

Princezna z cukrárny (2018)

Usměvavá Vanessa Hudgens je moc příjemná, romantické to bylo, trochu vtipné také. Trochu škoda, že se místy, zejména na konci tlačilo na trochu nepřirozené úsměvy a hurá atmosféru. Zlepšilo mi to náladu. 3-4 *

Vánoční výsadek (2020)

Pro naivní nenáročné publikum, ale některé momenty byly fajn. Pro mě celkově těžko uvěřitelné. Americká armáda je jedna velká rodina která pomáhá a je fajn, lidé jí mají rádi a radostně jí mávají. Prostě americký naivní film.

Velmi nebezpečné známosti 3 (2004)

Líbilo se mi to o trochu víc než jednička, kterou jsem hodnotil 2/5. Ale méně komické než dvojka. Promiskuita, klam, znásilnění.