• Romantický

Železná dlaň (1972)

Ze začátku to vypadalo dobře. Ale pak už to bylo nesmyslně/hloupě krvavé a násilné. Pokud vám ale násilí a krev nevadí tak má film celkem dobrou kvalitu.

The First Time (2012)

Středoškolák a středoškolačka se seznámí a zamilují, no a rozhodnou se překonat i překážky stojící v cestě. Romantika.

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Mírně přehnané a hektické, povrchnost (možná jako prostředí/společnost ve které se děj odehrává), působí mírně trapně/rozpačitě. Možná, že můj dojem kazí český dabing Willa Smithe.

Moderní Popelka (2004)

Hlavně romatnické, celkem dost zábavné, místy vtipné i trochu smutné, samozřejmě téma je ohrané. Pro mě je to ale příjemné pokoukání. Tento film i Moderní Popelka - Byla jednou jedna píseň (2011) jsou super.

Divoký anděl (1998) (seriál)

Je to takové rádoby vtipné, patetické, jednoduché, nudné, mírně otravné a klišovité. Dobré je že je tam minimum jedovatých intrik. Řada jiných telenovel mě něčím zaujala ale tady toho moc nebylo. **

Death Race 2000 (1975)

Přisprostlé, ujeté, násilné. Nepřišlo mi to vtipné.

Šílená jízda (1997)

Pokleslá prostoduchá "zábava" která není vtipná a není zajímavá, je ubohá. Akční filmy mi nejsou cizí, tohle ale fakt nedoporučuji.

Moc osudu (2006) (seriál)

Začátek nebyl špatný. Později to není moc dobré, vstupují na scénu obavy, strach o život, zbraně, život svazující tradice.

Born to Race (2011)

Otec a syn se po letech setkávají, autodílna, tuning, pouliční závody, romantika, Subaru Impreza STI 2004, Ford Mustang.. Super atmosféra i příběh. Asi se bude líbit zejména mužskému publiku s věkem 15-40 let.