• Romantický

Speed Master (2007)

Trochu slabší ale pokud jste na filmy kde jsou auta, závody, tunning, trochu romantiky tak budete nadšení. Mám to v dost hrozném ruském dabingu s českými titulky. Fajn zábava z přelomu tisíciletí trochu na způsob původní Rychle a zběsile, Wangan midnight. Mzda FD3S, FC Savanna, Nissan Z32, 180SX

Cosmos (1980) (seriál)

Carl Sagan má zde úlohu vypravěče pododně jako David Attenborough ve svých nejlepších seriálech o planetě Zemi. Zde je to ale pojato z větší šíře - věda, Země, Vesmír. Zapůsobilo na mě jak je to hezky a zajímavě vyprávěné a i to, že to přiměje člověka přemýšlet o souvislostech.

Piráti (2014)

Velmi dobrý - zábavný dobrodružný film. Korejci tam vytvořili spoustu vtipných scén a je tam i romantická linie na které to hezky jiskří. Tak trochu film na způsob Pirátů z Karibiku - tento je ale podle mého vtipnější/zábavnější. Mám to v českém dabingu který je skvělý.

Panna nebo orel (2010)

Docela zábavná komedie/drama. Charismatická hlavní herečka. Trochu povrchní a ztřeštěné.

Gran Torino (2008)

Válečný veterán Clint Eastwood se seznámý se sousedy a pomůže jejich mladému synovi (který je bez otce) najít si práci a zbavit se gangu, který jeho i jejich rodinu obtěžuje.

Expresní zásilka (2012)

Cyklista riskuje zdraví/život bláznivě rychlou jízdou po velkoměstě snažíce se doručit zásilku a utíká i před policí.

Ruby Sparks (2012)

Paul Dan (hlavní postava) na mě působil namyšleně, nesympaticky a zženštile. Také byl příliš mladý k Zoe Kazan.

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Pokud se vám líbil film Avatar, tak se podívejte i na toto. Unikátní prostředí a příběh. Nehledejte v tom logiku, je to fantasy.

Surikaty (2008)

Báječný rodiný film vyprávějící příběh rodiny surikat.

Ostrov (2005)

Docela příjemný akční dobrodružný sci-fi film se sympatickými hlavními herci Ewan McGregor, Scarlett Johansson. Už jsem viděl více než jednou a asi ne naposled.