• Romantický

Vychovávat Hope (2010) (seriál)

Spoustu scén, které mají být vtipné, nejsou moc vtipné. Obyčené prostředí chudší rodiny. Ale jde to, něco je vtipné. Na zabití času je to dobré.

Poslední dopis od milence (2021)

Trochu smutné. Nevěra, odloučení, ale nevzdali to. Herci mi příliš k sobě nepasovali a moc jsem jim to nevěřil.

Bourneovo ultimátum (2007)

Pěkná prasárna. Pokřivená zpravodajská služba USA vraždí nepohodlné občany USA, trestuhodné ničení majetku, nájemní zabijáci, brutální bojová scéna. Hlavní hrdina je téměř neomylný superman. Tato třetí část je plná akce.

Bournův mýtus (2004)

Děj: Útěk, surovost a vraždy. Tato část je zajímavější a více akční než předchozí část. Damon mi do té role moc nepasuje, chtěl bych vidět víc emocí.

Agent bez minulosti (2002)

Natočené to je dobře, málo nudy, občas dost drsné, vadilo mi jak měli skoro všichni kamenné ksichty a nevěřil jsem jim to. Zbytečně dlouhé a nevěrohodné pohledy mezi hlavní dvojicí.

Major Grom: Morový doktor (2021)

Divná hovadina mimo realitu (pro někoho kdo neujíždí na komiksech tohoto žánru). Peníze do toho dali, akční scény ok, ale o čem to je, jak se herci chovají, co se tam děje je snad pro pubertální mimoně.

Love's Resounding Courage (2011) (TV film)

Je to pokračování "Když se zrodí láska - Love Begins (2011)". Tato část je drama a je o naději, rodině, přátelství. 70% cz titulky

Elvis a Anabelle (2007)

Divné, mimo realitu, morbidní. Nedoporučuji.

Mañana es para siempre (2008) (seriál)

První polovina seriálu děj a dabing často nezajímavý/předvídatelný, herecké provedení také nic moc. Prvních 50 dílů absence lásky a minimum romantiky. Pro dost nenáročné diváky kterým nevadí intriky. Od asi 110. dílu je děj komplikovanější - zajímavější.