• Romantický

Láska až za hrob (2014) (seriál)

Asi 1/3 seriálu byla dobrá, CZ dabing ok, herci sympatičtí, pěkná znělka s písní "Quiero Decirte" od Daniel Elbittar (ve filmu Diego Rivas).

Ong Bak 3 (2010)

Atmosféra dobrá, některé části dobré, většina ale nezáživná, brutální nebo absurdní/fantasy.

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

S1-S4. Zejména ve druhé řadě nepříjemně cool a namyšlené/samolibé xichty a celkem temné/distopické to je a hlavně morálka téměř nulová, zrada, krev. Nemám z toho dobrý dojem. Obsahově jde o odpudivý odpad, samozřejmě v líbivém obalu...

Sněhurka a lovec (2012)

Ze začátku zádumčivá atmosféra bláto dojem období středověku, bizarní, mírně absurdní, vtíravé, občas působí prázdně. Pronásledování, bitva proti zlu s nadpřirozenými silami.

Babylon 5: Na počátku (1998) (TV film)

Důraz je kladen na kvalitní vyprávění, dialogy a věrohodné herecké provedení. Film má klidné tempo. Neděsí ani tam neteče krev, přitom je to zajímavé a i mírně poučné.

Outer Banks - Season 2 (2021) (série)

2. série neztrácí kvalitu ani akci, ohledně akce je jí zde dost. Nemám ale ze seriálu dobrý dojem kvůli nemorálnosti, násilí. Pokud vám toto nevadí, určitě je možné dát **** cílovka jsou asi teenageři.

Outer Banks (2020) (seriál)

Akční kriminální seriál občas thriller o partičce amerických teenagerů/samorostů. Nic hezkého - ze seriálu nemám dobrý dojem kvůli vší nemorálnosti, násilí. Cílová skupina jsou mladí, přesněji asi puberťáci, kterým není zmíněný žánr cizí.

Outer Banks - Season 1 (2020) (série)

Seriál ze života amerických náctiletých, mluva/dabing tomu odpovídá. Nejprve mě to docela vadilo ale pak mě seriál začal bavit. Také mi vadila drsnost, někomu namlátit, pár mrtvých, krev. Druhá polovina 1. série se ale zvrtla a částečně to byl thriller a útěk před vrahem/policií, takže celkově hodnotím jen ***

Ženy v běhu (2019)

Některé scény byly stereotypní a nezahrány dost autenticky/opravdově, bylo tam několik vtipných momentů. Docela to šlo, nenadchlo to ani neotrávilo a atmosféra byla místy příjemná.