• Romantický

Voják 4: Pohyblivý terč (2015)

Dobrý akční film, jsou tam hodně vidět dlouhé zbraně v akci. Děj se odehrává dost v přírodě. Mizanin se tam fakt hodí.

Dotkni se mých ran (2020) (seriál)

Prostředí psychiatrické kliniky. Ona má problémy s osobností, on hraje neviňátko (nevěřil jsem mu to). Některé scény hrozně utahané (než z nich něco vypadne) a předlouhé sugestivní pohledy do jejich perfektních rádoby nevinných dětských obličejů, jako kdyby byli u vytržení. Vypadají jako mimo realitu. Možná je to ale japonský styl, Nemám z toho dobrý pocit, asi nejsem na mírně negativní psychologické filmy. Jsou tam i scény, ze kterých je možné se poučit, ale spíše to byla opravdu neužitečná podívaná.

Příchuť lásky (2017) (seriál)

Asi polovina času úklady, faleš, ne-dobro. Zbylé scény nebyly špatné, místy melodramatické, rozpačité a ne úplně zajímavé. Özge Gürel tady hraje dobře. Její sestra a spolubydlící také fajn. Can Yaman tady není tak temperamentní jako v jiných seriálech. Celkově jsou to lepší 2 hvězdičky.

Half Nelson (2006)

Důležitost přátelství když jsi na dně a máš dlouhodobou krizi.

Navždy spolu (2012)

Docela dobré drama o ztrátě paměti v manželství a následném odcizení.

Honba za vánočním pokladem (2021) (TV film)

Pořád se tam snaží usmívat a často jsem jim to nevěřil. K smíchu tam toho moc nebylo a ten pár mi nebyl sympatický.

TRON: Legacy 3D (2010)

Dobré sci-fi, vtáhne do fiktivního virtuálního světa a více-méně nenudí. Dobrá hudba. *** by asi byly málo. Není to ale film, který bych musel vidět znovu.

Tron (1982)

Na svou dobu asi dobré, ale po cca 36 letech od výroby mě to vůbec nezaujalo. Takové nemastné, neslané. 3. hvězda jen kvůli tomu jak to bylo propracované.

Ovoce lásky (2017) (TV film)

Všichni jsou tam fajn, spokojení ale je znát ta přetvářka a protože jsem jim to nevěřil a přišlo mi to přehnané na úkor opravdovosti tak to vyvolávalo spíše úsměv rozpačitý. Hlavní herečka (Jen Lilley) se usmívá často a je milá. Kvůli tomu a pěknému prostředí ***.

Barvy lásky (2021)

Docela dobrý a spíše příjemný film. Trochu klišé a prvoplánové/tendenční. Několik scén bylo slabších. Příběh dobrý.