• Romantický

Sexappeal (2022)

Začalo to ukecaně povrchně egoisticky a přisprostle pak to bylo vtipné a originální a začalo to dávat smysl a skončilo docela důležitým ponaučením.

Nalevo od výtahu (1988)

Potrhlé a částečně mi to už nepřišlo vtipné, ale spíše otravné.

Tak se měj (2009)

Vyrovnávání se s minulostí, v tomto případě řadu let starou minulostí outsidera ze střední školy. Láska ze střední školy.

Na území žen (2007)

Drama, mírně temné, hlavně druhá polovina. Zlomené srdce, přátelství se starší ženou sousedkou, empatie, manželova nevěra, rakovina prsu. Na toto téma to byl asi nadprůměrný film. Škoda že nebyl trochu více pozitivní.

Vánoce u našich (2019) (seriál)

Nepříjemně moderní, hektický!, mírně trapný!, nevkusný seriál. Chyběla mi opravdovost, ty vztahy dialogy neměly dostatečnou hloubku, odtažité.  Druhá sezóna trochu lepší ***, poslední díl dobrý a to její vyznání na jeho konci, tedy to byla otevřenost a emoce! Celkově 2/5, ne-příjemný seriál.

Brzy na shledanou (2019)

Hezoun a populární americký fotbalista je zraněn a potká vdanou rusku, se kterou se dají dohromady. Trochu mi ta chemie neseděla a občas mi to přišlo trochu pozérské a na oko. Po odloučení se zase náhodou setkali a byl z toho krátký hurá happyend, řekl bych amerického ražení.

Že by Amor? (2022)

Pozitivní atmosféra, hodně úsměvů (někdy nepřesvědčivé). Asi se bude líbit spíše ženám. A romantiky tam bylo dost, chemie ale nebyla ideální.

Krasavec Beauty (1994)

O životě jednoho koně z doby, kdy byli koně používány k práci, přepravě. Občas smutné a dojemné, asi podle skutečnosti.

Činy a sláva (2004)

Dobře zahrané, zajímavé téma (nová víra, předsudky), pěkné prostředí.