Jak ukrást Dagmaru (2001)

Lidi co s váma je??? Aspoň nějáká komedie u které se zasmějete. Dávám tři hvězdičky protože právě takto má vypadat bláznivá komedie.

Góóól! II (2007)

No s prvním dílem se to nedá srovnávat. Né že by to byla blbost ale na jedničku to nemá. Tvůrci dobře vměstnaly Muňéze a Harrise do zápasu realu Madrid. Plusko dávám i za španělského taxikáře který řídí Škodu Octaviu.

A-Team: Poslední mise (2010)

Jeden z nejlepších akčních filmů tohoto roku. A-Team se podle mě opravdu povedl. Sice digitální scény nic moc ale to na tom nice nemění že je to jeden z mála akčních filmů tohoto roku který se mi fakt líbil. Zvláště bych chtěl vyzdvihnout Bradleyho Coopera na kterém je vidět že si to opravdu užívá a že ho ta role baví.

Čertova nevěsta (2011)

Nějak jsem se do té pohádky nemohl zakoukat. Čekal jsem něco mnohem lepšího nato že je to od Zdeňka Trošky tak je to fakt slabota. Rozhdně to nejni pohádka kterou si budeme všichni pamatovat jako třeba Princezna ze mlejna nebo O létajícím ševci.

Elitní zabijáci (2011)

Tak od tohoto filmu jsem čekal mnohem víc, pro mě trošku zklamání ale asi jsem od tohoto filmu čekal až moc. Jinak je to asi průměrný akční film s kvalitním hereckým obsazením. To je asi všechno...