Zpátky do ringu (2013)

No když si prohlídnete moje hodnocení, zjistíte že poslední Stallonovi a Schwarzeneggrovi filmy mají ode mě hodnocení pět hvězd, ale věřte tomu že to není kvůli tomu že to jsou mi oblíbení herci ale opravdu kvůli tomu že to jsou kvalitní filmy a hlavně u filmu Zpátky do ringu můžu s klidným srdcem říci že jsi těch pět hvězd opravdu zaslouží. Komedie o tom jak se dva boxeři po letech vrátí do ringu aby si dokázali kdo je lepší má opravdu vynikající humor, super hlášky a hlavně skvělé herce De Nira, Stalloneho a Alana Arkina.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Pět hvězd jednoznačně, určitě lepší jak první díl, 100 %, lepší akční film být nemůže a myslím že ani plánovaná trojka nemůže překonat dvojku, dvojku totiž nemůže překonat nic, prostě krev, masakr, těžký zbraně, hlášky, a drsní chlapy z osmdesátých let. Vždycky jsme si přáli aby jsme viděli v jednom filmu Arnieho, Slaye a Bruce v jednom filmu, a my tu ted navíc máme ještě Dolpha Lundgrena, Van Damma, Jet Liho ( škoda že jen tak chvíli), Jasona Stathama, nesmrtelného Chucka Norrise, Scotta Adkinsna a v neposlední řadě Coutureho a Crewse. Pocta akčním hrdinům z osmdesátých a devadesátých let funguje dokonale. Už při uvodní scéně mi v kině běhal mráz po zádech. Děkuji za tenhle film.

Drive Angry (2011)

to je taková divočina až mě to začalo bavit

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Po skvělé jedničce příšel tenhle hnus. Mám rád Stathama ale tohle se prostě nepovedlo. Po první akční jízdě je tu spíš komedie, která je trapná, a nějáké sci-fi v podobě hlavy v nádrži. Popravně jsem ten film málem nedokoukal. Pro mě osobně je to zklamání.

Warrior (2011)

Wow, wow, wow. Naprosto úžasný film. Slyšel jsem na tenhle film plno chvály a teď už taky vím proč. Vynikající herci, ať už Tom Hardy, Joel Edgerton nebo Nick Nolte, všichni předvedli úsctihodný herecký výkon. Nestává se mi moc často že bych u nějákých filmu měl na kahánku ale u tohodle jsem se na konci rozbrečel. Díky za tenhle film.

Univerzální voják III: Znovuzrození (2009)

Lidi, mě přijde že to snad už máte vsugerovaný, že když v hlavní roli hraje Jean-Cloude Van Dame že to musí hned být béčko. Univerzální voják III: Znovuzrození jde skvělá akční podívání podle mě s kvalitním dějem. Bitku mezi Van Dammem a Lundgrenem jsem si užíval. Jednoduše řečeno asi nejlepší díl Univerzalního vojáka.

Machete (2010)

Svělé béčko. Steven Seagal jak záporák dost dobrý jako. A Danny Trejo? Moc se mi v té roli líbil, konečně si také zahrál kladného hrdinu.

Kobra (1986)

Správný akční film 80. let. Stallone jako samotářský policista se mi moc líbil ( a ta jeho kára taky). Prostě Sylvester Stallone v roli v jakých by jsme ho chtěly vidět pořád.