Lovec strachu (1990)

Toho Michaela Berrymana je velká škoda. Mohli ho klidně využít ve více scénách.

Časožrouti (1995) (TV film)

Byla bych dala 5 hvězdiček nebýt těch příliš laciných triků. Film se mi moc líbil. Jedná se o jednu z možných teorií důsledků cestování v čase, jak by to vypadalo, kdybychom se dostali do minulosti.

Carnosaur (1993)

Kdyby aspoň ten dinosaur nevypadal jako nějaká figurka, která se dá koupit někde v obchoďáku.

Zombie noční můra (1987)

Ačkoliv jsem očekávala horor se zombiema, jak už název filmu a vhs cover podle toho vypadá, zombie tam byla jenom jedna. Ale i to nevadí. Banda půberťáků, drsná heavy metalová hudba z 80s (Motörhead, Thor, Girlschool, Pantera, Fist, Battalion, Virgin Steele, Death Mask, Knighthawk, The Things ) a vraždy zombíka s baseballovou pálkou zábavu jistí.

Sebastian (1995)

Názorná ukázka tzv. "coming outu". Je v tom spíš psychologie o tom, jaké je to nepříjemné dát veřejnosti najevo, když je někdo něčím odlišný, byť i sexuálně, což si ještě dneska mnozí nedovedou představit, jaké to je. Je dobře, že tento ukázkový film vyšel na veřejnost. Divák v něm pozná, co takovýto coming out obnáší a jak probíhá u takovýchto lidí, jako je hlavní hrdina ve filmu.

Křižáci ulice (1986)

Osmdesátka jako řemen! Spousta skvělých písniček, které doprovází film. Skvělí tanečníci a gangy jsou přesně takové, jako to v té době bylo. Některé scény s gangama, hlavně na začátku filmu mi připoměly slavný klip od M. Jacksona Beat It. Tvůrci se asi tak trochu nechali tímto klipem inspirovat.

Pěsti cti (1993)

Jedná se o tuctový akční béčko se Samem Jonesem. Bohužel jako Flashi Gordonovi to Samovi slušelo víc a tak si ho taky i pamatuju. Tady hraje jen tupého boxera.

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

Je mi líto, ale Saxana není jenom o efektech a to ještě dosti nepovedených, které jsou jasně poznat, že jsou počítačové. Kam se poděly vtipy a gagy? Když už, tak na pokračování Saxany si tvůrci měli vzpomenout už někdy dřív! Dneska už se točí filmy úplně jinak a to je v tomto díle ve srovnání s předchozím velice znát. Naprosto zbytečná záležitost.

Poslední bojovníci (1987)

Když si odmyslím ten nukleární výbuch na začátku filmu, tak bych vůbec neřekla, že se jedná o post-apokalyptický sci-fi film. Jedna hvězdička za akční scény na motorkách.

Odyssea (1992) (seriál)

Seriál si pamatuji z doby, kdy TV Nova začínalala vysílat. Jako děcku se mi to moc líbilo.