Robocop (2014) odpad!

Toto teda neuznávám! Jenom čistě komerční záležitost. Hlavně, že se to jmenuje Robocop, jenom aby to nalákalo lidi do kin. Prachy, prachy a jenom prachy, že jo?

Total Recall (2012) odpad!

Je mi líto, ale toto opravdu neuznávám. Arnolda nikdo nenahradí!

Komando budoucnosti 2 (1990)

Opravdu slabý snímek z Priorovy dílny. Jak může existovat Tuckerovo syn, který chce zabránit smrti otce, když Tucker ve svém čase měl být zabit? Takže tím pádem ho ani nemohl stihnout splodit.

Mírotvorce (1990)

Nechápu hodnocení některých. Bavila jsem se, po celém filmu jsem skutečně nevěděla, který z těch 2 mimozemšťanů je ten zlý, jenom jsem mohla tušit, ale marně. Díky chytlavé hubě s nádechem 80. let, mě akční scény o to víc upoutaly, zejména ta autohonička.

Touha po svobodě (1987)

Ta doprovázející hudba Lust Of Freedom a Rock You To Hell od Grimma Reapera dodává filmu šťávu! Jedná se o další film z prostředí ženské věznice, kde nechybí zneužívání, brutalita a lesbický sex. Rozdílem od spousta ostatních vězeňských filmů je, že ve věznici nejsou opravdové kriminálnice, ale nevinné ženy.

Dredd (2012)

Nuda, nuda a moc utahahé. Už po 15 minutách jsem myslela, že film vypnu a místo toho si pustím toho starého dobrého Soudce Dreda z r. 1995. Takhle vypadá drsný hrdina z komiksu? Co po něm zbylo, jsou maximálně hlášky, když Dredd chce někoho odsoudit. Ale i těch je také málo. Atmosféra naprosto nulová, hodně mi tam chyběla ta typická "dreddovská" znělka, když Dredd někoho zachraňuje nebo když je vůbec v akci. A to zdlouhavé panoramatické promítání staveb města Megacity mě také ani trochu neoslnilo, protože takovéto digitální efekty v dnešní době už je naprosto běžná věc. To si raději pustím Bladea Runnera z r.1982, kde ta panorámata města jsou v lepším a působivějším efektovém provedení. Ve srovnání s jedničkou tady šlo pouze o zneškodnění drogového gangu, možná stojí za zmínku, že v tomto filmu si Dredd nesundal helmu z hlavy, což je správně, protože tak to v komiksu taky bylo. Pan Sly asi dobře věděl, proč v tomto filmu nehrát.

Ostrov ztracených lodí (1987) (seriál) odpad!

Tohle, kdyby viděl pan Běljajev, tak by se akorát obracel v hrobě! Alespoň člověk Obojživelník se jako film povedl.

Návrat neznámého (1990) (TV film)

Ten mladý psychopat byl až podezřele moc pohotový a výřečný. Jinak já myslím, že na to, že se jedná o TV fim, je to celkem slušná podívaná.

Nexus (1994)

Mě se film náhodou líbil a naopak oceňuju, že se i češi pokusili o ztvárnění takového žánru.

Terminátoři (2009) odpad!

Co tohle mělo být??? A to si ještě někdo troufá tomuhle dávat název Terminátoři. No comment!!!