Rogue One: Star Wars Story (2016)

Pokud by měla být sága po stránce dějové kompletní, tak tato epizoda vyplnila přesně to, co mě deptalo po ztvárnění epizody III, a sice ukradení plánů k Hvězdy smrti. Dobře, že to nepůsobí příliš velkolepě, protože se jedná o předehru na epizodu IV, která je z roku 1977.

Kung Fury (2015)

Tohle včetně těch klišé pochopí jedině generace, která byla na 80. letech odkojená. Viděno několikrát a stále neomrzelo. Pro dnešní generaci - nevhodné!

Magion (1984) (pořad)

Dávali to každý čtvrtek, v němž dále uváděli dětské seriály jako např. Šmoulové, Alfi tropí hlouposti.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015) odpad!

Ani trochu mi to nepřipomínalo Mad Maxe z post apokalyptického světa, ale akorát tak nějakou zvrácenou splácaninu. Vydržela jsem to trpět pouhých deset minut a stačilo mi to.

Krotitelé duchů (2016) odpad!

Tohle nemohu uznat, i kdyby to bylo sebevíc zábavné, neboť Krotitelé duchů je záležitost 80. let. Sorry!!! Oni moc dobře ví, že to bude propadák a stejně si rejpnou do nesmrtelné klasiky.

Escape from Mars (1999) (TV film)

Nebylo to nejhorší, ale ty televizní vstupy ze Země tam opravdu nemusely být.

Kickboxer: Vengeance (2016) odpad!

Tohle nemohu uznat! A to, že se tam objeví Van Damme, mě nezajímá. Chladnokrevně a bezcitně odpad!

Zůstat naživu (1983)

1 hvězdička za "Far From Away" od Franka Stallona a druhá za taneční kreace Johna Travolty a herecké účasti Cynthie Rhodes. Jinak ničím jiným film moc nezaujme.

Policajt ze školky 2 (2016) odpad!

Zbytečnost. Toto nemohu uznat, i kdyby to bylo sebevíc zábavné. Vyloženě jsem už alergická na tyhle pokračování s vysokým odstupem let.

Red scorpion 2: Zrozen k vítězství (1994)

Možná by ten film měl lepší úspěch, kdyby se nejmenoval Rudý škorpion 2. S prvním dílem to nemá nic společného kromě toho, že je tam pouze zmínka o Nikolajevovi (Dolph Lungren).