Temný případ (2014) (seriál)

Výkon obou herců nelze nijak vytknout, oba byli výborní. Jen to tempo, na mě strašně pomalé. Jen konce epizod mě nutili se podívat na další díl, u kterého jsem měl nutkání to v půlce vypnout. Částečně jsem se ztrácel v souvislostech ale dokoukal jsem to, abych věděl kdo vraždil. Mít to více dílů tak nevím nevím.

Scary Movie 5 (2013) odpad!

Co říci..hodnocení bylo jasné po 5. minutách. Hnus velebnosti. Jak za tohle někdo mohl platit v kině nechápu. Ani jeden vtip (dá-li se tomu vůbec tak říkat) nebyl vtipný. Absurdní scény a filmové triky, které by i Freddie Wong udělal 100x lépe. První díly měli úroveň, tohle je naprostá slátanina. Naštěstí krátká

Cesta domů (2010)

Shlédnuto na expediční kameře. Nutno vytknout umění Dannyho aj kamery. Perfektní záběry a kratší vzpomínka na loňské lyfe cycles.

Rytmus (2005)

Rytmus je prostě všude. Když je krásný jazyk, i jakákoliv věta zní prostě krásně.

Bůh gamblerů (1989)

Z 2 hodinového filmu stojí za to začátek a konec...to mezi tím je zbytečnost.

Super High Me (2007) odpad!

Přirovnávat tento "dokument" k Super size me (SZM) je nemožné. Jediné co měli společného? Něco dělat a dělat to 30 dní. Pozorovat komika, který viděl SZM když byl zkouřenej a řekl si: "hej, natočím dokument!" celkem o ničem... Jediné co by se dalo posoudit jako příspěvek společnosti jsou výsledky testů, a to lékařské = 1 minuta filmu. Zbytek? Pro mě zjištění, že se na to už nikdy nepodívám. Řešit problematiku marihuany by se mělo dělat jinak, ne takhle.

Česká pokerová tour (2011) (pořad)

Pořad to je výborný, což se ovšem o komentátorské dvojici říci nedá. Občas bych uvítal jiné sestřihy her, někdy i začátky turnaje, a ne kdy jsou už jen 2 stoly, pak final table, a nakonec finálová pětice. Docela bych uvítal aby hráči na FT dostali microporty a mohly by jsme je slyšet ne jen z ruchových microfonů. Takhle jen 3* za poker samotný a za výborné hráče

Life Cycles (2010)

"That isn´t a bike movie, that is movie about a bike". Velkolepá podívaná s vynikající kamerou. Jak tu bylo řečeno, co záběr, to petenciální wallpaper. K tomu ještě soundtrack který to vše umocňuje. Komentář beru pouze jako k doplnění myšlenky, že to není MTB video, ale něco hlubšího. Film jsem nejdříve viděl doma v BR kvalitě. Pak se naskytla příležitost to shlédnout znovu na Expediční kameře v Žamberku. Zážitek z kina mnohem lepší, ale jak se potvrdilo, většina lidí tento film tolik nepochopila a brala to jako klasické video bikerů. Podívaná jak má být