Lolita (1997)

Tabu v hedvábném hávu...[7ynek][75%]

Princ a pruďas (2011)

Samoúčelně sprosté? Já se tomu zasmál. Budoucí princezna se jménem Belladona, Minotauří penis, čaromrděj a zlý čaromrděj. [7ynek][60%]

Četník ve výslužbě (1970)

Ty ksichty při konci, jak chtějí zneškodnit hlavici. =D Nevadí, že neotočil ani jedním šroube ani jednou, ale sundat to šlo. =) Taková pohádka pro děti i dospělé s perfektním L. de Funésem v hlavní roli. Jo a závodnické vlastnosti matky představené, jsem vždy obdivoval. =D [7ynek][75%]

Brazil (1985)

Futurum byrokratum ad absurdum! [7ynek][75%]

Bezva finta (1985)

Geniální lehké komedie s neodolatelným úsměvem Jean-Paula B. ;) [7ynek][85%]

Wrestler (2008)

Co to vyzdvihlo, byl samozřejmě Mickey a pak konec...RAM JAM!!! [7ynek][81%] +hudba

Než si pro nás přijde (2007)

Zpracování a kamera zejména v nemocnici, mi prostě připomínalo seriál Ulice. Místy celkem dobré, ale je to přece jenom otřepané klišé a za respekt k oboum pánům, dám alespoň tři hvězdy. Takže asi tak. [7ynek][60%]

8. míle (2002)

Dost uvěřitelná story...Em in Em ...Marshall Mathers [7ynek][75%]

Dredd (2012)

Chytré využití drogy skrze kterou můžeme očima intoxikovaného sledovat zpomalené dění kolem... Při většinové akci se tak nabízí nenásilně vytvořené zpomalené scény. Dvojice Dredd a Andersonová vám ze začátku může připadat klišovitá ale k mému uspokojení, se Olivia Thirlby chová (jako soudce, i když "rookie" a v první zkouškový den) tak jak má a ještě jí to sluší. Za mě spokojenost, stopáž dobrá ale nemůžu se ubránit tomu, že by to sneslo ještě trochu něco zakomponovat do děje. Na druhou stranu konec, kdy přijde Dreddova nadřízená, která se přijela podívat na místo činu, potom, co Dredd ohlásil kód 1024 a ptá se, jak to šlo a Dredd odpovídá, jako by vyplňoval hlášení po téměř rutinním zásahu. Tak si zaskočeně musím uvědomit, že se nám jen podařilo nahlédnout do jednoho běžného Dreddova dne... ;) Kupa mrtvol a Dredd nekompromisní a despotický vykonavatel posledního soudu. Pár detailů by se našlo, třeba s šetřením municí od začátku, nebo nelogičnost tří rotačních kulometů,...to je věc čistě na efekt. [7ynek][80%]

Únos (1997)

Atmosféra parádní...a Kurt Russel v roli, co mu sedí. ;)