Náš den přijde (2010)

Kdyby si aspoň dali tu práci a obsadili herce, u kterých nemusíte celý film pochybovat, že jsou zrzatí a pak vám unikala pointa.

Velký Gatsby (2013)

Jedno velké zklamání. Velice předvídatelný, zbytečně natahovaný příběh. Nejlepší částí bylo posledních deset minut. Co se filmu nedá upřít jsou výborné efekty a opravdu vynikající výkon Leonarda.

Očista (2013)

Pohádka o blbém klukovi. Původní nápad by nebyl tak špatný, hlavní záporák byl opravdu excelentní. Co se však týče rodiny, tak to bylo stádo tupých hlav. Až nad tím zůstával rozum stát.

Zlodějka knih (2013)

Snad žádné filmové zpracování podle knižní předlohy mě nezklamalo jako toto. Kdopak že byl vlastně vypravěč? Pan Smrt? Všechno (snad kromě představitelky Liesel, Rudyho a Hanse) špatně.

Želary (2003)

Slabý odvar knižní předlohy.

Pompeje (2014)

A já si na začátku filmu říkala, jak je ta holčička chytrá. A ona to holčička nebyla... Nesmírně předvídatelný snímek, bez kvalitního scénáře (ty blbosti co se týče koní radši nekomentovat). Zde bylo vsazeno na vizuální efekty, které tento nedostatek do jisté míry kompenzují.

Hamster Hell (2012)

Komedie to ani moc není, když vezmu v potaz, že spoustu lidí si pořídí domácí zvíře aniž by o jeho chovu něco věděli...

It's Not You, It's Me (2012)

Každému někdy ujedou nervy. Zvlášť když se jedná o otravné zvuky, které dokážou vydávat děti a chlapi. A vůbec,může za to ten první, měl být více pořádný:-)

My Shoes (2012)

Závidět se nemá.