Šmejdi (2013)

Zažila jsem kdysi osobně, bohužel - nebo bohudík, si téměř nic nepamatuji, pouze vím, že to byla firma Beck. Byla to šílená komedie. Nicméně z tohoto výletu mám doma "zdravotní" polštář (ale nedám na něj dopustit!) a deky za x tisíc, protože jsem si ho jako malá holka vydupala, naštěstí ne z donucení od prodejců.

Za lepší život (2011)

Že prej s poctivostí nejdál, říká se, ale opak je pravdou... Výborné drama s velmi emotivním koncem, nádhernou hudbou a perfektním výkonem Demiána Bichira, který byl právem za tuto roli nominován na Oscara. Velmi příjemné překvapení od režiséra, jehož předešlý snímek byl k pláči.

Kuchyňský dřez (1989)

Kuchyňské dřezy jsou nevyzpytatelné. Zvlášť když z nich vytáhnete chlapa.

Machři 2 (2013)

Jednička byla slabota, tohle je ještě horší. Hvězdu pouze za bujné dekolty účinkujících hereček a za to, že mám ráda jeleny.

Carrie (2013)

První menstruace znamená konec. Pro někoho doslovný... Dvě hvězdy za skvělý výkon nádherné Julianne. A Moretz také nebyla špatná, jinak zklamání.

Mechanik (2004)

To je tak, když zabijete dítě, od nehody ujedete a pak kvůli tomu rok nespíte, až vám z toho přeskočí. Každopádně Christianovi patří velký obdiv za perfektní vžití do role, radikální zhubnutí a poté nabrání. Nicméně od filmu jsem čekala něco více než "pouhé" přiznání k vraždě. Justice is justice.

Zrůda (2003)

Charlize Theron si Oscara za tuto roli bezpochyby zaslouží! Opravdu perfektní vžití do role. Skvělý scénář a oblíbená písnička od Journey se mi ještě více zaryla pod kůži. Aneb jak kvůli lásce přeskakujeme mrtvoly.

Thor: Temný svět (2013)

V porovnání s prvním dílem, pro mě slabý odvar. Mé dojmy nezachránilo ani to, že jsme byli na 3D projekci. Jediné oživení bylo s příchodem Lokiho a jeho vtípkem s kapitánem Amerikou.

Zkažená mládež (2007)

V porovnání se švédským Ondskan (2003), který má velice podobné téma, mi tento film nepřijde zas tak skvělý, každopádně i přesto velmi emotivní s o dost drastičtějším koncem.